Новинки садово-городнього інвентарю

0
441

Практично щорічно на допомогу дачникам розробляються всілякі пристосування. На зміну лопат і граблів приходять картоплекопалки, спеціальні важелі, культиватори та інші пристосування. Одна з новинок – культиватор «Торнадо». Виконує функції 3 інструментів – корнеудалителя, розпушувача і лопати. В крайньому випадку, може використовуватися замість вил. Зуби культиватора мають закручену форму. Завдяки такому розташуванню, пристосування входить в землю немов штопор. Без докладання зусиль можна розпушити грунт. При цьому не треба нагинати навантажувати спину і хребет. По суті, пристосування являє собою якусь подобу бура.

Культиватор «Торнадо» можна легко розібрати і перевезти в інше місце зберігання. В розібраному стані виріб займає мало місця. Конструкція досить міцна. Складається із загартованої сталі та металу. Культиватор не вбиває черв’яків, не піднімає вгору неродючий шар, не сприяє випаровуванню вологи. При необхідності рукоятка регулюється по висоті. Придбати розпушувачі та іншої садово-городній інвентар можна на цій сторінці.

Ще одна новинка – телескопічний удалітель бур’янів. Дуже зручний і ефективний агрегат. Складається з ручки, упору і 2 зубів. Останні управляються за допомогою приводу на ручці. Зуби легко впиваються в землю і обхоплюють корінь бур’яну. Після цього рослину можна легко видалити із ґрунту разом з коренем. При цьому не треба займатися риттям грунту навколо рослини, докладаючи неймовірних зусиль. Ручка пристосування регулюється по довжині, що дозволяє налаштувати телескопічний удалітель під будь-яке зростання.

Не менш цікавий ручної картоплекопач. Складається із стержня для регулювання посередині, поворотної рукояті нагорі і робочого елемента внизу. Один з зубів останнього розташований вертикально і виступає в якості опори. Три інші зуба робочого елемента розташовані горизонтально під нахилом, властивим вилам.

Принцип дії досить простий. Вертикально розташований зуб встромляється в землю. Інші зуби підпирають скупчення картоплі знизу. Після цього робиться поворот, і картопля виявляється вытолкнутым назовні. Подібний пристрій дозволяє не навантажувати спину, не виробляти нахилів і в цілому докладати менше зусиль. При необхідності картоплекопач регулюється по висоті.