Скляні двері для душових кабін, як вибрати? Основні форми і види, ціни і виробники

3-22-2018

Переважна більшість ванних кімнат і санвузлів у сучасних приміщеннях не відрізняються великими площами, тому завжди гостро стоїть питання про компактності розташування в них сантехніки, меблів і вивільнення простору. Це питання успішно вирішується заміною громіздкою ванни на зручний душ, тобто установка готової кабіни з піддоном, або облаштування куточка з душем. У будь-якому випадку особливої уваги заслуговують двері для душових кабін, завдання яких захист приміщення від пари і води.Рекомендую купити душевые двери SanSwiss

ВИДИ СКЛЯНИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ДУШОВОЇ
Скляні двері для душових кабін входять в комплект душової перегородки або слугують самостійним огорожею в душовому боксі. Вони практичні і широко використовуються в саунах, ванних кімнатах, басейнах, лазнях. Для виготовлення таких дверей використовують спеціальне термічно загартоване скло, що має високу стійкість до вогкості, грибкових уражень, механічних впливів. На них не буває іржі, плісняви та вапняного нальоту.

В залежності від дизайну, характерних особливостей планування ванної кімнати вибирається і двері скляні для душової кабіни.

Її можна виконати:

Розсувний (відкатної).
Розсувні скляні душові двері Kermi

Розпашній.
Орні скляна душова двері

Маятникових.
Душовий куточок зі скляними дверима маятниковими

Радіусної.
Радіусна скляні двері в душовій кабінці

Перший варіант – розсувні двері для душової кабіни – забезпечує максимальну герметичність, оптимально підійде для невеликої ванної кімнати, оскільки вона рухається на роликах і значно економить простір. Ця конструкція може бути одностулкової – відкривається в один бік, або двостулковими – відкривається в дві сторони.

Одностулкові або двостулкові розстібні двері зручні і надійні в користуванні, але займають певний простір перед кабінкою. Більш компактною буде модель, стулка (стулки) якої відкривається всередину.

Маятникові двері вимагає багато місця усередині кабіни і перед нею, оскільки її обертання проходить по вертикальній осі. Тому встановлюють її тільки в кабінах великих розмірів.

Складні двері-гармошка не займає багато простору, зручно складається в бік.

Вигнуті або радіусні двері душових кабін бувають і розпашними і розсувними.

Скло двері для душової кабіни, виготовляють:
безбарвним;
Безбарвна, прозора скляна душова двері

затемненим;
Затемнена скляні двері для душової

повністю матованим;
Двері для душа орні з матового скла

матованим з нанесенням малюнка;
Матированная скляна душова двері з малюнком

Для скляних дверей використовують фурнітуру переважно з нержавіючої сталі. Для комфортного користування та безпеки встановлюють ручки у формі паралелепіпеда з тупими гранями, кулі, диска.

ОСНОВНІ ФОРМИ І РОЗМІРИ ДУШОВИХ ДВЕРЕЙ
Сьогодні двері скляні для душової кабіни виконується не тільки за стандартними розмірами: можлива її встановлення за індивідуальним проектом. В результаті чого вироби можуть бути різної форми, розмірів, кольорів і видів оформлення. Для їх прикраси використовують декоративні елементи: розпис, аплікації, піскоструминні малюнки та ін.

Форма дверей не тільки стандартно-плоска. Вона може мати оригінально вигнуту форму, отриману в результаті полірування скла.

Самий широкий вибір душових дверей виробники пропонують для отворів 120, 100, 90, 80 див.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ
Яку двері для душової кабіни купити, кожен визначає, враховуючи особисті уподобання і доступне простір. Але не потрібно економити на якості матеріалів, а також переплачувати за непотрібні функції.

При виборі двері для душової заслуговують уваги наступні показники:
Герметичність (правильно підібрана фурнітура та силіконові ущільнювачі).
Міцність.
Якість матеріалу.
Наявність або відсутність візерунка.
Тип двері та особливості Вашого приміщення.
Габарити дверей і її вартість.
ОСНОВНІ ВИРОБНИКИ ДУШОВИХ ДВЕРЕЙ
На ринку сантехніки найбільш відомі скляні двері для душових кабін торгової марки Radaway (Польща), компанії Cersanit (Польща), італійського виробника Appollo, польської торгової марки Kolo, заводу Eago (Китай), китайської марки Korra, RAVAK (Чехія) та ін.

ЦІНИ НА СКЛЯНІ ДУШОВІ ДВЕРІ
Вартість дверей для душових кабін (як і їх асортимент) досить різноманітні. Є недорогі варіанти, для виготовлення яких використовують таке ж по товщині скло, що і для дорогих: 8, 10, 12 мм

Подорожчання дверей викликають:
Розміри дверей і їх тип.
Матеріал фурнітури.
Наявність різних елементів декору – розписів, малюнків, тонування, піскоструминної обробки та ін.
Ванну або душову кабіну – кожен вибирає самостійно. Але скляні двері подобаються багатьом. Крім основного призначення вони можуть підкреслити індивідуальність ванної кімнати, прикрасити її. Яким буде цей куточок Вашого простору – вирішувати тільки Вам.