Смартфони Realme X2 огляд

3-20-2020

not found
Космічний зум і захмарна ціна.
Також хочемо вам порекомендувати Realme X2 Pro
Росію культовий телефон з двотисячних.
Названий самий безпечний у світі смартфон.
У блоку відсутня swig шаблон (наявність обов’язково).
Федір Козаків.
Смартфони компанії практично завжди є еталоном по співвідношенню продуктивності, ціни і якості, і досить тривала з ними мало хто наважувався конкурувати. Смартфон отримав дійсно потужний і безкомпромісне залізо, тут ніяких питань не повинно виникати. Так, смартфон дуже мазкий, але з цим цілком можна змиритися. Знизу і з боків екрану рамки практично відсутні.
Фото: Олексій Петров/ РГНо самої крутий фичей екрану, звичайно ж, є частота оновлення. Хто б що ні говорив, а 90 Гц в смартфоні вирішують. Вже при першому знайомстві починаєш отримувати кайф від плавності і швидкості роботи, а при погляді на смартфони з частотою 60 Гц очі починають витікати. Незважаючи на досить дивну оболонку Color OS 0, смартфон працює дуже швидко і плавно, система не гальмує і не фризится, що дуже і дуже круто. Але в цілому Color OS не залишає якихось особливо приємних вражень, хоча і дуже сильні боку у неї об’єктивно є.
Фото: Олексій Петров/ РГОтдельно хочеться виділити звук і вібрацію. Звичайно, до iPhone поки не дотягує, але повірте, він дуже і дуже хороший. А з приводу звуку претензій не виникає ніяких, це стерео динаміки з підтримкою Dolby Atmos і всіх потрібних кодеків. Ну і звичайно ж, роз’єм 5 Jack теж на місці. Ні, вони не зовсім погані, але це безумовно не флагманський рівень. Знімки часто виходять галасливими, є проблеми з автофокусом. І хоч це явно софтверна проблема, вона задоволена відчутна і вона до цих пір не вирішена. А про кострубатий баланс білого в умовах недостатнього освітлення навіть не доводиться говорити. Що найдивніше, над нічним режимом явно працювали дуже довго, бо часто смартфон знімає вночі краще, ніж вдень.
Так чи варто брати цей смартфон. Так, в апарата є певні проблеми з автономністю і камерою, але за 33 тисячі рублів знайти щось крутіше – просто нереально. Та й за 40 тисяч теж. Смартфон вийшов красивим, потужним і просто приємним. Він доставляє і буквально змушує отримувати класні емоції, а це найголовніше. Виділіть текст з помилкою та натисніть Ctrl Enter, щоб повідомити нас про неї.