Спіруліна: корисні властивості і протипоказання

3-12-2018

Спіруліна стане справжньою знахідкою для жінки, так як в ній міститься багатий набір вітамінів, який необхідний кожному організму в процесі дорослішання і харчування мінеральними компонентами. Не всі вони є в продуктах, тому попит на спіруліну зростає з кожним днем. Рослина унікальним у своєму роді. Зміст статті: Що таке спіруліна і чим вона корисна?Пропоную http://chiaseed.com.ua/spirulina/c7

Для чого потрібна спіруліна? Хімічний склад спіруліни Користь спіруліни для жінки Спіруліна при вагітності З якого віку спіруліна для дітей дозволена? Спіруліна для схуднення Маска для волосся та обличчя з спіруліни Що краще: спіруліна, хлорела або ламінарія? Що таке спіруліна і чим вона корисна? Продукти, які володіють неймовірним набором переваг для здоров’я, які виходять за рамки їх поживної цінності, вважаються «суперпродуктами». Синьо-зелені водорості спіруліни – одна з найбільш примітивних форм життя на планеті. Ці водорості відомі своєю надзвичайною адаптацією до виживання. Спіруліна вважається суперпродукт з-за її унікального рівня щільності поживних речовин. Ось так виглядає спіруліна(водорость) Спіруліна є одноклітинними організмами, які виживають, виробляючи свою енергію за допомогою фотосинтезу. Ці водорості відносяться до класу ціанобактерій. Вони містять хлорофіл (зелений колір) фикоцианины і антоціани (синій колір), які змішуються, щоб надати їм характерний синьо-зелений відтінок. Цілющі властивості Спіруліни: Спіруліна зустрічається у всьому світі в прісній воді, в морських водах і природних джерелах. Вона була известена своїми цілющими властивостями і багато років тому, була основною частиною північноафриканській та ацтекської дієти (Мексика). Сьогодні експерти по природному здоров’ю по всьому світу шанують спіруліну за її потенціал, як цілого харчового мега-поживної речовини і натуральній медициною. Вона містить неймовірну кількість поживних речовин, які роблять їх функціональної цілісної їжею для підтримки життя без необхідності в інших продуктах. Ці водорості містять попередньо розщеплений білок (у вигляді амінокислот) для швидкого всмоктування і високих коефіцієнтів утилізації. Спіруліна містить необхідні жирні кислоти омега-3, такі як EPA & DHA. Водорості, по суті, є самим джерелом, що та риба, птиця та інші тварини, які отримують свої омега-3. Спіруліна – це багате джерело важких компонентів, щоб знайти необхідний омега-6 жирів GLA. Вона також забезпечує нуклеїнові кислоти (ДНК і РНК), які забезпечують мегадозу сировиною для відновлення ДНК. Спіруліна є дуже багатим джерелом критичних метилирующих агентів, таких як В6 і фолієва кислота. Вона також має екстраординарним набором антиоксидантних фитонутриентов антоціанів.

Ці антоціани відомі своїми потужними антиканцерогенними властивостями. Спіруліна покращує флору кишечника: Спіруліна володіє сильними антимікробними ефектами, які допомагають створити рівновагу в кишковій флорі. Вона робить це, контролюючи зростання патогенних бактерій і дріжджів в травній системі. Це важливо для оптимального засвоєння їжі і харчування. Крім того, це дуже важлива частина детоксикації – проходить вона через кишкові системи. Спіруліна є потужним засобом для очищення крові з-за багатого джерела хлорофілу. Вона містить приблизно в десять разів більше хлорофілу, ніж в зелених овочах на об’ємний показник. Хлорофіл допомагає будувати еритроцити в організмі і забезпечує легко абсорбируемую форму магнію. Ця комбінація допомагає окислювати кров і видаляти органічні токсини. Спіруліна наповнена антиоксидантами: Спіруліна дуже багата каротиноидными антиоксидантами. Вона містить в 10 разів більше бета-каротину (вітаміну А) на обсяг порівняно з тією ж частиною моркви. Вона також насичена зеаксантином і лютеїном. Ці компоненти надзвичайно важливі для гарного зору і загального стану очей. Спіруліна містить полісахариди, які діють для поліпшення функціональної продуктивності клітин кісткового мозку, тимусу та селезінки. Було показано, що Phycocyanin і allophycocanin, які допомагають сформувати синій колір у водоростях (поряд з антоцианинами), збільшують кількість лейкоцитів. В одному дослідженні за 2003 рік вивчалася здатність спіруліни захищати органи від ушкодження вільним радикалом, викликаного свинцем. Дослідження показало, що спіруліна має значний вплив на очищення вільних радикалів, тим самим захищаючи органи від ушкоджень, викликаних дією свинцю. Більш того, Спіруліна показала значне зниження відкладення свинцю у головному мозку. Спіруліна відмінно підходить для шкіри: Спіруліна також є кращим в світі джерелом антиоксидантного супероксиддисмутази (SOD). Молекула супероксиду є одним з найбільш ушкоджують тканину речовин в організмі. SOD – біологічна адаптація, спеціально розроблена для руйнування супероксидного радикалу та захисту від будь-якого подальшого пошкодження тканини.

Неадекватне освіта супероксиддисмутази призводить до прискореного старіння і дегенерації тканин. Поєднання SOD і каротиноїдів у спіруліні робить її дуже хорошим засобом для догляду за шкірою. Це чудово, адже для поліпшення застарілих плям, екземи, прищів і вугрів вона незамінна. Ця комбінація також значно покращує здоров’я очей. Люди з глаукому, катаракту і поганий зрілістю повинні обов’язково регулярно її споживати. У багатьох клієнтів є повний протокол детоксикації, який включає спіруліну та інші одноклітинні водорості, звані хлорели. В медицині використовуються органічні Supergreens, які мають клінічно ефективні дози як спіруліни, так і хлорели. Для чого потрібна спіруліна? В доповнення до інформації про поживну активності спіруліни, є багато серйозних заяв про те, що може зробити вона. Деякі з них обмежені анекдотичними доказами, але є деякі з них, які були вивчені в клінічних умовах. Хоча обсяг досліджень, проведених на спіруліні, не величезний, деякі з цих потенційних переваг мають певну науку для їх підтримки. Давайте поглянемо на те, що вважається найбільш важливими перевагами спіруліни, які підтверджуються доказами. Топ-5 корисних властивостей спіруліни: Збільшує силу і витривалість Спіруліна впливає на м’язовий тонус. У невеликому 8-тижневому дослідженні з Індії випробовувані, які брали спіруліну, збільшили свою силу більше, ніж ті, хто брав тільки вітаміни або просто займався спортом. Це дослідження показало зв’язок тільки з вихідною потужністю, але не показало поліпшення витривалості. Однак у двох інших дослідженнях була показана зв’язок зі спіруліною та вигода від витривалості. Перше дослідження показало, що спіруліна сповільнила пошкодження м’язів, що призвело до затримки у виснаженні. В іншому дослідженні було встановлено, що спіруліна збільшує час до втоми після годинної пробіжки. Також було виявлено, що спіруліна сприяє окисленню жиру. Зменшує стрес Оксидативний стрес від вільних радикалів може призвести до багатьох захворювань і може сприяти старіння. Антиоксиданти зменшують вільні радикали і стрес.

Спіруліна – ще одна їжа, яку ви можете додати в цей список корисних щоденних продуктів. Корейське дослідження показало, що спіруліна підвищує антиоксидантну здатність у порівнянні з групою плацебо. Інше корейське дослідження пацієнтів з діабетом типу 2 також продемонструвало збільшення антиоксидантної здатності. Одне речовин в спіруліні, яке відповідає за його антиоксидантні властивості, називається C-фикоцианином. Він також продемонстрував протизапальні, нейропротекторну і гепатопротекторні ефекти, всі з яких корисні. Покращує холестерин і тригліцериди Це складне питання. HDL вважається хорошим холестерином, а LDL може бути поганим. Тригліцериди – це жир в крові, і занадто велика його кількість може негативно позначитися на людину. Добре одне з переваг спіруліни – є докази того, що вона може поліпшити рівень холестерину і тригліцеридів одночасно. Загальний ефект виявився сильнішим у нездорових популяцій, таких як захворювання печінки або метаболічний синдром. Ці результати все ж свідчать про добру користь для крові та потенційного ризику серцевих захворювань. Знижує кров’яний тиск Високий кров’яний тиск може призвести до проблем зі здоров’ям, таким як розрив артерій і крововиливи. Доброю новиною є те, що спіруліна може допомогти знизити кров’яний тиск. Допомагає з контролем алергії Деякі поширені причини – пил, пилок і шерсть домашніх тварин, а симптоми включають чхання, сверблячі очі і нежить. Якщо ці причини знайомі вам, то спіруліна може допомогти. Якщо ви хочете додати спіруліну до своїй щоденній дозі добавок і ставите питанням, скільки ви повинні приймати, більша частина досліджень використовувала щоденні кількості в межах від 1 до 5 р.