Як instagram просування

3-13-2019

Как инстаграм продвижение
Я маркетолог сервісу Zengram і хочу вам показати на прикладі одного з клієнтів нашого сервісу, як за допомогою комплексного підходу залучити 68 тисяч осіб в акаунт у складній ніші і конвертувати їх в покупців. Передплатники активно обговорюють пости, розміщують на своїх сторінках рецензії на книги видавництва, лайкають фотографії. змогло домогтися права видавати книги Пауло Коельо, Дена Брауна, Володимира Сорокіна, Стівена Кінга, братів Стругацьких, Поліни Дашкової та інших. У нульові роки кожна п’ята книга, продана в Росії, була випущена . Видавництво зайняло висококонкурентну нішу у всіх жанрах: від фентезі до жіночого роману.
Також хочемо вам порекомендувати инстаграм продвижение
Зараз прагне залучити нову аудиторію. Фахівці видавництва, крім інших вікових груп, зробили ставку на підлітків і молодь. Більшість SMM – фахівців звикли просувати інтернет – магазини. Але як просувати книжкові магазини, попит на товар яких знизився з популярністю електронних форматів. Користувачі в переважній більшості по – швидкому гортають стрічку і не готові читати докладні рецензії. Підписи довше двох рядків додаток ховає під кат. Знаючи про це, багато блогери скорочують до мінімуму текст під постом, обмежуючись одним словом, эмоджи або зовсім залишаючи фотографії без підписів. Як же розповідати передплатникам про книгах, якщо задано настільки жорсткий формат. Я проаналізувала аккаунт і виділила сім способів, які допомогли просування. Фото задають перше враження, і користувач просто не підпишеться на аккаунт з посередніми знімками.
До того ж, видавництво приділяє особливу увагу дизайну обкладинок, намагається зробити кожну індивідуальної. Звичайно, такий підхід до візуальної складової значно полегшує роботу фотографа. У записі видавництва своєчасно з’являються пости, присвячені окремим книг. До появи екранізації нагадує своїм передплатникам про існування першоджерела, після виходу нового твору популярного автора повідомляє про наявність книги у каталозі видавництва.