Як правильно стежити за своїм здоров’ям.

5-2-2019

Як правильно стежити за своїм здоров’ям.

Коли щось болить, мотивація бігти до лікаря дуже сильна. Але зараз актуальніше не лікувати, а попереджати. А в Японії зараз так справи і йдуть. Живи як більшість і сподівайся, що з тобою нічого не станеться. Достатньо подивитися на статистику смертності в країні та світі: похмуро, але інформативно. Особливо в кореляції з фінансовими можливостями і соціальним становищем. Основні причини смертності в Уганді та Норвегії різні. Дивись, що загрожує забезпеченим мешканцям твого регіону. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Луиза Хей – Исцели свою жизнь.
Дуже корисно читати про виробництві того чи іншого дії, і далі думати, чи готовий ти ступити на це мінне поле чи ні. Наприклад, літаки в десятки разів безпечніше машин. Коли я побачив цю статистику, я перестав їздити в інші міста на автомобілі. Краще я не буду ризикувати, сяду на літак, зекономлю час. Я знаю величезну кількість людей, які ненавидять лікарів. Вони бояться, їм неприємні огляди і питання, їх лікарняна атмосфера пригнічує.
Але зараз є прекрасні програми та сервіси, наприклад, Яндекс. Здоров’я, Онлайн Доктор або Доктор поруч онлайн. На них у будь-який момент можна написати симптоми, які тебе турбують. І тобі протягом 15 хвилин відповість справжній лікар, з яким можна проконсультуватися, отримати професійні рекомендації та інше. Звичайно, це не те ж саме, що даний огляд. Але подібні програми дозволяють привчити себе без побоювання ставитися до лікарів, знімають психологічний бар’єр.