Цікаві факти про німеччину (19 фактів)

0
272

Німеччина є лідером у списку країн, які називаються різними іменами на різних мовах: Джермани, Алеманія, Неметчина, і ще багатьма іншими назвами. Німці звикли свою країну називати Дойчланд, що означає «країна народів». Про це та про багато іншого про німеччину можете дізнатися на сайті http://ru-geld.de/statistik/

– У 2005 році Ангела Меркель була обрана канцлером Німеччини, вона стала першою жінкою, обраною на цю посаду за всю історію Дойчланд.
Интересные факты о Германии (19 фактов)

-У Німеччині проводиться п’ять тисяч найменувань пива, п’ятсот видів лікувальної мінеральної води, півтори тисячі різних видів ковбас, випікається понад трьохсот видів хлібобулочних виробів. Ця країна прославилася на весь світ своїм пивним фестивалем. Німеччина має величезну кількість пивоварних маленьких і великих завод, де кожен третій знаходиться в Баварії.
Интересные факты о Германии (19 фактов)

– Медичний препарат аспірин в 1897 році винайшов німець Фелікс Хоффман.
Интересные факты о Германии (19 фактов)

– З усіх видів спорту жителі Німеччини віддають перевагу футболу, а їх футбольна команда три рази вигравала звання чемпіонів світу, вона вважається однією з найсильніших команд світу.
Интересные факты о Германии (19 фактов)

– Німецькі поліцейські пересуваються тільки на автомобілях компанії «Мерседес».
Интересные факты о Германии (19 фактов)

– У цій країні багато не працюють, а живуть на соціальну допомогу.

– Німеччина має велику кількість діалектів і тому телепрограми з північної частини країни йдуть на південну, за допомогою субтитрів, щоб жителі півдня все зрозуміли правильно.

– Якщо в цій країні ви з якоїсь нагоди потрапили в бійку, для отримання пом’якшення в суді вам треба буде довести, що при початку бійки у вас не були стиснуті кулаки.

– У Німеччині дуже важко виселити з житла людини, навіть якщо він за нього не платить. Тут визнано нормою знімати житло, три чверті німців проживає в орендованому житлі. Правова захищеність населення в цій країні знаходиться на високому рівні. Квартири знімають навіть дуже забезпечені люди. Закони оренди житла регулюють час заняттям музикою і відводять їм не більше двох годин, щоб не завдавати сусідам зайвого шуму.
Німцям не пощастило з ремонтом речей, він так доріг, що вони воліють придбати новий товар.

– У цій країні дітлахам дозволено все, з тієї причини, що відповідь ляже на батьків, а якщо їх немає, то відповідати ніхто не буде. Для пересування на велосипеді, дитина в школі отримує велосипедні права.

– Бездомні німці мають собак, так як держава їм платить додаткові кошти на їх догляд.

– У Німеччині чисельність чоловіків перевищує над чисельністю жінок.У знак поваги до жінки, у німців прийнято тиснути їй руку.

– Тут санітарні норми так високі, що без побоювання можна їсти не тільки приготоване м’ясо, але і сире.

– Приходячи в гості до чужої хати, німці ніколи не знімають взуття.

– Рибалки, перш ніж вийти на риболовлю, повинні прослухати спеціальні курси, на яких їм розкажуть, як потрібно поводитися з уловленого рибою, щоб не принести їй великих мук.

– У Німеччині багато прекрасних парків, де розводять красиві квіти. Шістсот п’ятдесят євро буде виписаний штраф за зірваний або вытоптанный квітка з клумби.

– Культурний рівень середньостатистичного німця набагато вище культурного рівня середньостатистичного росіянина, але німці поступаються російським, рівнем освіти.

– Німецькі жінки довгий час не застосовували косметику, але через приїжджих красунь і вони почали використовувати косметичні засоби.