Як правильно зробити макіяж.

11-1-2018

Як правильно зробити макіяж.

Він підійде і для роботи в офісі, і для прогулянки з подругами, а при певних варіантах – для вечірки і навіть весілля. Саме в цей період гігієна стала складовою культурного товариства. Придворні дами приймали ванни і чистили зуби по кілька разів на день, використовували у створенні макіяжу тільки рисову пудру, що підкреслює природну білизну шкіри, трохи рум’ян і касторове масло для росту вій. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі макияж.
Білила, гіпсові маски, сильно нафарбовані очі, неприродно нарумяненные щоки і перуки, модні при дворі в середньовіччі, до цих пір вважалися атрибутом дівчат легкої поведінки. Мода на природність збереглася аж до другої половини 19 століття, а змінила її болюча краса, яку символізували блідість виснаженого особи і круги під очима, як від недосипу. Перша світова війна повернула монохром на п’єдестал б’юті – пошани. Працюють на благо армії жінки використовували в повсякденному макіяжі лише вазелін для губ і рожеву пудру.
Він навчив жінок принципом колірної гами і вказав на те, що туш для вій, рум’яна і помада повинні поєднуватися з природним тоном шкіри. Зараз натуральний макіяж використовують подіумні візажисти, стилісти, зірки і звичайні дівчата. Всупереч тому, що багато хто вважає монохром нудним, він відкриває велике поле для експериментів і виключає можливість промахнутися з палітрою. Головне правило при створенні природного макіяжу – дотримуватися всі нижченаведені правила.