Як відправити товар на amazon і ebay

12-28-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://partnertrade.org/podgotovka-k-otpravke/

 • продажі на амазон з росії, чи можливо?
 • як почати продавати на amazon
 • як вести торгівлю на amazon
 • як відправити товар на склад амазон з росії
 • що продавати на amazon
 • як отримати гроші з продажу товару на амазоні

Продажі на амазон з росії, чи можливо?

Якщо буквально кілька років тому питання торгівлі на амазоні з росії здавався якимось загадковим квестом для продавців, то зараз, в 2020 році, це стало цілком

Можливим і легальним

Джерелом заробітку. Amazon офіційно дозволив реєструвати свої акаунти продавцям з росії, україни, білорусі. Повний список країн доступний

За посиланням

.

Відразу ремарка

:

Йдеться тільки про американський майданчик amazon.com. Для європейських майданчиків, список доступних країн може бути іншим і перед початком реєстрації на тій чи іншій європейській майданчику, варто його перевірити.

Природно, продажу на амазон з росії будуть відрізнятися від продажів, скажімо на тому ж ebay, тому що у даної торгової площадки є свої нюанси і відмінності в процедурах продажу. Але з іншого боку, американський амазон-це найбільший маркетплейс світу з величезною купівельною активністю! в цьому достоїнстві є і свій недолік. Якщо ви збираєтеся почати торгівлю на амазоні з росії, будьте готові і до величезної конкуренції з продавцями як з сша, так і з усіх інших країни, перерахованих за посиланням вище.

Як почати продавати на amazon

Перше і здавалося б маловажне правило для тих, хто збирається почати продажі на амазон з росії-вчіть англійську мову! тому, що все що вам доведеться робити (реєструвати аккаунт, підтверджувати його, спілкуватися в зі службою підтримки, писати лістинги для продаваних товарів, спілкуватися з покупцями)все це доведеться робити тільки англійською! якщо зі знанням мови все добре або є людина, хто може з цим допомогти, то тоді можна сміливо приступати до реєстрації акканута продавця на амазон.

Якщо у вас вже є аккаунт покупця, то досить просто натиснути кнопку

Sell

На головній сторінці торгового майданчика. Далі вам буде запропоновано:

 • вибрати вашу країну. Якщо країни немає в випадаючому списку, необхідно слідувати підказці ” what if my country is not uled?”, яка буде на сторінці реєстрації;
 • вказати ваше повне ім’я або назву організації( якщо реєструється юридична особа);
 • вказати номер контактного телефону;
 • додати дані банківської карти, з якої будуть проводиться списання комісій амазон;
 • ознайомитися з угодою для продавців (вкрай рекомендується!).

Що стосується додавання банківської картки. Amazon приймає наступні види карт:

 • american express
 • diners club
 • discover
 • jcb
 • mastercard
 • visa

Детальніше

Тут

. Тобто якщо ви хочете почати продажі на амазон з росії, але у вас є тільки банківська карта світ, то доведеться задуматися про випуск іншої банківської карти від міжнародних платіжних систем.

Після реєстрації облікового запису продавця на amazon, торгова площадка, напевно, вирішить перевірити всі відомості, які були вказані. Тому варто очікувати:

 • телефонного дзвінка від amazon;
 • запиту копій документів.

Для верифікації аккаунта продавця на амазон з росії зазвичай досить надати копію закордонного паспорта і виписку з банківського рахунку, але англійською мовою. Багато великих банків зараз мають англомовні інтерфейси і з подібною випискою по рахунку англійською проблем бути не повинно. В крайньому випадку можна зробити переклад.

Як вести торгівлю на amazon

Перше, що необхідно зробити при початку продажу на амазон з росії, це визначення статусу аккаунта продавця. Це може бути:

 • індивідуальний аккаунт (individual selling plan)
 • професійний аккаунт (professional selling plan)

У першому випадку на продаж можна буде виставити тільки 40 товарів і за виставлення кожного товару буде стягуватися невелика комісія (sh.99).

У другому випадку, можна виставити на продаж більше 40 товарів при фіксованій комісії в .99.

У разі продажу на амазон з росії, до даної комісії ще додатися і діючий в країні пдв.

Слід зазначити, перераховані вище торгові плани можна змінювати в процесі торгівлі, в залежності від того який варіант більш вигідний продавцеві в той чи інший момент.

Далі, щоб вести продажі на амазон, слід визначитися з типами продажів, які потенційно можна реалізувати на даному торговому майданчику. Це може бути:

 • дропшипинг;
 • продаж товару з власного складу( fbm-fulfilled by merchant);
 • продаж товару зі складу amazon (fba – fulfilled by amazon).

Дропшипинг

. Тип продажу, при якому продавець фізично не володіє товаром. У цьому випадку, він просто знаходить виробника / постачальника, який буде відправляти товари на замовлення його покупців. Приклад: продавець з росії виставляє на продаж на амазоні товар х з умовною ціною . При цьому домовляється з виробником з китаю, який зобов’язується відправляти замовлення покупцям за заявками продавця. Природно, товар в китаї закуповується з умовною ціною нижче, скажімо . В цьому випадку продавцеві не потрібно утримувати свій склад і серйозно витрачатися на логістику. Але з іншого боку дуже гостро постають питання контролю якості товарів, що поставляються, питання повернень і роботи з претензіями покупців.

Fbm – fulfilled by merchant

. Цей тип можна умовно розділити ще на два підвиди. Можна продавати товари власного виробництва, а можна закуповувати товари для перепродажу. Але в будь-якому випадку, необхідно буде робити відправку зі свого складу. Склад може перебувати де завгодно, хоч в росії, хоч в сша. У будь – якому випадку, всі питання складської логістики, питання доставки, повернень, роботи з покупцями-це відповідальність продавця.

Fba – fulfilled by amazon

. Один з найпопулярніших типів продажів на амазон. У цьому випадку, сам amazon (

За певну плату

) надає продавцю

Можливості своїх складів в сша

І вирішення всіх питань, пов’язаних з відправкою товару покупцеві, прийому повернень, роботи з претензіями. Від продавця потрібно тільки одне-доставити свій товар до того чи іншого складу амазона в сша. Причому робити це від може або самостійно, або залучити в роботі спеціалізовані логістичні посередницькі компанії. Слід зазначити той факт, що при продажу на амазон, fba можна використовувати маючи тільки професійний аккаунт.

Як відправити товар на склад амазон з росії

Якщо продажі на амазон виробляються з росії, продавець є виробником власного товару і виробництво також знаходиться в росії, то природно, найочевиднішим способом доставки товару до складу амазон в сша буде відправка товару за допомогою пошти росії, або інших логістичних операторів, аж до dhl. Питання тут тільки в знаходженні розумного балансу між вартість такої доставки, її швидкістю та іншими бюрократичними процедурами, включаючи митне оформлення. Останній момент до речі теж дуже важливий, тому що. При продажу на амазон з росії необхідно точно знати не тільки митне законодавство своєї країни, але і митне законодавство сша, хоча б в частині заборонених до ввезення товарів.

Якщо ж обсяг продаваних товарів великий, то має сенс укласти договір з будь-якої транспортно-логістичною компанією, яка буде здійснювати доставку зі складу продавця безпосередньо на вказаний склад амазон і при цьому візьме на себе всі питання митного оформлення. Подібні послуги транспортні компанії надають і за умови, що торгівля йде за схемою дропшипинга. Тобто, наприклад, партія товару забирається безпосередньо зі складу виробника в китаї і доставляється на склад амазон в сша.

Що продавати на amazon

Що продавати на amazon з росії-мабуть найбільш неоднозначне питання, яке виникає у продавця, який тільки збирається почати свій бізнес на цьому найбільшому торговому майданчику. І точної відповіді на нього немає, та й бути не може. Тут все залежить виключно від організаційних, маркетингових і фінансових можливостей самого продавця.

Якщо це буде перепродаж товарів, то в першу чергу потрібно оцінювати купівельний попит на ту чи іншу групу товарів, яка планується до продажу. Ну і, природно, маржинальність таких продажів. У будь-якому випадку, операційні витрати з пошуку товарів, їх купівлі, доставки в сша, обслуговування самого процесу продажів будуть не маленькими. І навряд чи якийсь продавець отримає прибуток від продажу наАмазоні товару, купленого за і проданого за . Якщо звичайно це будуть не величезні обсяги.

Коли мова йде про товари власного виробництва, то в цьому випадку продавець, як мінімум знає точну собівартість товару. При цьому ж можна оцінювати і його середньоринкову вартість.