Цікаві факти про картриджах і принтерах

0
371

Є багато цікавих фактів про картриджах для принтера, якими часто нехтують із-за навантажень друку, що здійснюються щодня. У той же час, це потрібно знати, тим більше, коли ви цікава людина і вам цікаво, звідки і коли з’явилися друкарські машини.

1. Останні двадцять років ця техніка стрімко розвивається, тому спеціально для її роботи придумують все нові речі, як наприклад, вдосконалені чорнило.

2. Швидкість чорнила, що виходять з картриджа, дорівнює 50 км/год, для порівняння середня швидкість автомобіля, дорівнює 40 км/ч.

3. Якщо скласти 105 лазерних картриджів наповнених тонером, то висота вежі буде приблизно дорівнює Статуї Свободи.

4. За підрахунками вчених, кожен рік у світі застосовується понад 1.1 000 000 000 струнних картриджів. Якщо покласти їх всі один за одним у вигляді нитки, то вона буде майже в 130 разів довше Китайської Стіни, яку видно навіть з космосу.

5. Словом «картридж» в дев’ятнадцятому столітті в Англії називали патрон у вогнепальній зброї.

6. Одна компанія, що займається продажем цифрової техніки на початку цього століття, проаналізувавши, що найчастіше крали з мереж магазинів компанії, склала рейтинг товарів, які крадуть частіше інших. На другому місці опинилися картриджі для принтерів, а на першому диски з іграми. В наші дні диски з іграми відходять у минуле, тому це може означати, що картриджі стали на першому місці серед товарів, воруемых частіше інших.

7. Дизайнер з Кореї Юнсан Кім зі своєю командою розробив принтер, який працює без чорнила. Даній машині необхідний лише сонячне світло. Тексти на такому принтері випалюються.

8. В Японії підхопивши ідею корейців, придумали свій, так званий екологічний принтер, заправляемый спеціальними чорнилами, які згодом можна стерти. Завдяки такому винаходу папір можна використовувати по кілька разів, так як чорнило не залишають на ній розлучень.

9. Найдорожчими в світі чорнилом вважаються ті, що заправляють у кольорові принтери, так як один літр фірмових чорнила може оцінюватися в суму, що перевищує вартість парфумів «Шанель № 5». На відміну від даної компанії тут можна не тільки придбати картриджі за більш доступними цінами, але і заправити їх за ціною доступною кожному.

10. 3D-принтери давно створюють революцію і не тільки в нашій країні. Наприклад, нещодавно для дослідження був створений принтер «Мендель», який здатний зробити будь-які деталі з термопластмаси. В рамках цього проекту «Мендель» відтворив всі деталі самого себе.