Як вибрати акуумулятор для ноутбука

3-3-2021

Взагалі-то фахівці зі стажем в один голос твердять, що краще не вибирати, а купити акумулятор для ноутбука точно такий же, як був з самого початку. Можна підписатися під кожним словом: якщо є така можливість, то батарею для ноутбука краще взяти оригінальну. А якщо такої можливості немає? тоді доведеться таки вибирати! как? а для цього потрібно знати деякі секрети! Хочемо порекомендувати почитати http://smages.com/stati/kak-podobrat-akkumulyator-dlya-noutbuka-ot-internet-magazina-zeto/  , тут тільки найкращі аккумулятори по найкращій ціні.

Як вибрати акумулятор?

Отже, на що ж вам орієнтуватися при виборі батареї? критеріїв кілька, і всі вони прості і зрозумілі. Почнемо по порядку!

1. Сумісність за розмірами

Завдання-мінімум-це помістити новий акумулятор у відведений простір. При цьому повинні збігтися контакти, а процедура заміни не повинна супроводжуватися додатковими фізичними зусиллями. Спробуйте виконати це на вимкненому ноут. Якщо все поміщається-дивіться інші характеристики.

2. Ємність

Користуючись нагодою, можна обзавестися акумулятором підвищеної ємності. Обійдеться трохи дорожче, але і тягнути автономну роботу буде в півтора-два рази довше! у більшості сучасних батарей 4 літієво-іонних елемента (по виду нагадують банки). Батарея підвищеної ємності має 6, 9 або навіть 12 елементів. Останній варіант вже помітно ускладнює конструкцію, зате покращує вентиляцію, так як злегка піднімає корпус ноута. Так що дивіться, що для вас важливіше – легкість або ємність.

3. Легкість

Ви вже знаєте, що практично всі сучасні ноутбуки обладнані літій-іонними акумуляторами. Вони набагато легше, ніж їх “колеги” з попереднього покоління. Останній писк технічної моди-літієво-полімерні акумулятори. Але подивіться, чи підходять вони для вашої моделі ноутбука. Якщо модель стара, то, мабуть, немає. У будь-якому випадку, навіть в гонитві за легкістю і мобільністю, потрібно дивитися на сумісність технічних характеристик і брати батарею відповідного типу.

4. Зовнішнє підключення

У старих моделей частенько зустрічається можливість зовнішнього підключення акумуляторного пристрою-безпосередньо або через перехідник. Якщо вам не потрібно носити за собою ноут постійно-обов’язково розгляньте цю можливість! більший розмір дозволяє вмістити більше елементів. А ви вже знаєте, що, чим більше елементів всередині батареї – тим вище ємність.

5. Вартість

І, нарешті, вартість. В умовах тривалої кризи можна було б поставити цей пункт першим. Ну, да ладно. Так на чому ж можна заощадити? по-перше, на моніторингу цін у різних продавців он-лайн і офф-лайн. По-друге, можна підстерегти знижки і взяти набагато дешевше, ніж передбачалося спочатку. По-третє, можна взяти ліцензійний аналог якого, який і коштує дешевше, і прослужить чимало. А чого точно не варто робити, так це купувати вживаний акумулятор або дешеву підробку. Такий може просто погубити ваш девайс.

Погодьтеся, якщо у вас зовсім не дешевий ноутбук dell, то не варто ризикувати і підсовувати йому щось відслужило свій вік і незрозуміло як відновлене. Набагато розумніше зупинитися на покупці нового акумулятора для ноутбука – ваш електронний помічник це заслужив! і навіть якщо у вас дешевий старий гаджет – все одно краще побалувати його новою батареєю. Так він протягне ще досить довгий час. У всякому разі, набагато довше, ніж якщо його забезпечити дихаючим на ладан акумулятором, від якого хтось з радістю позбувся задешево!