Як вибрати футбольну форму

11-7-2018

Как выбрать футбольную форму
Виходячи з такої популярності футболу, багато хочуть також їм займатися. Але мало вивчити правила гри і навчитися грати. Ще потрібно знати, як правильно вибрати форму. Ж форма обличчя гравця, а також захист від падінь. Тому до вибору футбольної екіпіровки потрібно підходити більш ніж відповідально. Головне в формі – це якість і безпека. Не варто кидатися на низькі ціни підробок, адже потім це може вийти вам боком. Форма складається з футболки, трусів, бутс, гетри та щитків. Додатково можна придбати лосини, підтрусники та інші. Це залежить від бажання самого гравця.

Також хочемо вам порекомендувати Футбольная форма
Футболка. Головна частина футбольної екіпіровки. Вона обов’язково повинна бути з короткими рукавами. На ній має бути написано прізвище та номер гравця. Футбольна форма з нанесенням даних коштує дорожче, ніж звичайна. Але можна зробити на замовлення. Футболка повинна сидіти вільно, не заважати гравцеві під час матчу, не тиснути. Матеріал повинен бути якісним і натуральним.
Щитки. Вони виконують захисну функцію. У них має бути максимально зручно, вони не повинні тиснути на ноги, щоб не заважати гравцеві зосередитися на грі. Щитки можуть бути з легкої захистом або з посиленою. Вибираючи щитки, зверніть увагу на те, щоб ви могли вільно піднімати ногу. Якщо вам буде важко, то ви не зможете рухатися в них повноцінно.
Бутси. Обов’язково повинні бути зручними. Бутси з натуральної шкіри краще купувати впритул гетрам, адже з часом вони мають властивість розношуватися. Виходячи зі своїх особистих переваг, можна вибрати бутси з амортизацією, прикритої шнурівкою та іншими додатковими функціями. Замовити бутси можна в будь-якому спортивному магазині. Але краще, звичайно, приміряти їх відразу, щоб потім вони не приносили незручностей під час гри.
Рогачов Онлайн – найкращий сайт регіону. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – обов’язкове пряма відкрита для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет – видань) – повинна бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.