Памятки Фрязево та його околиць

0
307

Фрязево — це невелике селище і досить велика залізнична станція, розташована всього в декількох кілометрах від міста Електросталь. Незважаючи на малі розміри, селище цікавий для туристів, оскільки в його околицях багато пам’яток, гідних уваги. Потрапити туристам в селище нескладно, і залізниця — один з кращих варіантів комфортно доїхати до селища. Розклад руху по станції досить насичене – http://poezdato.net/raspisanie-po-stancyi/fryazevo/elektrichki/, оскільки тут зупиняються потяги і електрички, що відходять від платформ відразу двох вокзалів: Ярославського і Курського. Швидкісний електропоїзд, наступний від Курського вокзалу, допоможе значно заощадити час.

Всього в 10 кілометрах від Фрязіно в місті Павловський Посад працює музей шалі та російської хустки. В ньому можна побачити старовинні тканини, скатертини, коклюшки, прядки, рубели. Крім фірмових павлопосадских шалей та хусток, відвідувачі можуть побачити предмети побуту та одяг XIX століття, фотографії XX століття. У майстернях музею можна пройти майстер-класи по набиванні візерунків на тканину, краснопису стилю минулих часів.

В Павлівському Посаді можна побачити архітектурний пам’ятник XIX століття — пожежне депо з каланчею. Після огляду депо можна відправитися в Будинок Широкова, в якому проходять виставки початківців і маститих художників, демонструється різьба по дереву, скульптури. Навіть сама будівля, збудована в середині XIX століття, являє архітектурний пам’ятник, купець Широков будував його грунтовно, на століття і ще за життя передав місту.

В ногінському міському парку, що всього в 12 кілометрах від Фрязево, можна прогулятися по Алеї казок і помилуватися фігурками героїв мультфільмів і казкових персонажів, прикріплених до гілок дерев. У Ногінську також цікаво буде побувати у краєзнавчому музеї, що володіє унікальними археологічними, природничо-науковими експонатами, колекціями виробів народних промислів, образотворчого мистецтва.

В Електросталі варто відвідати історико-художній музей, щоб побачити твори живопису, предмети історії техніки, побуту, фотографії і книги, що відображають етапи становлення краю. У самому Фрязево знаходиться однойменна станція мисливських собак. У цьому центрі проходять виставки і змагання мисливських собак різних порід, проводиться навчання по курсу слухняності, полюванні на кабанів, ведмедів, розшуку та подачі битої дичини, багато чому іншому. На території станції знаходиться комфортабельний готель.