Як вибрати ліжко з м’яким узголів’ям

2-17-2021

Морфей (Morpheus) мягкая кровать Novelty Морфей (Morpheus) мягкая кровать Novelty 2

При виборі ліжка багато покупців керуються, перш за все, її зовнішнім виглядом.  Важливо, щоб вона підійшла до інтер’єру спальні, відповідала смакам своїх господарів і радувала їх своєю красою. Але не менше значення мають і утилітарні, технічні характеристики ліжка. Також хочемо вам порекомендувати Кровати с мягким изголовьем  в інтернет магазині «Матрас-Центр».

Вибір основи

Вибираючи ліжко, насамперед зверніть увагу, чи йде в комплекті з нею підставу під матрац. Вони не завжди продаються разом, і іноді це може ввести в оману. Якщо підстави немає, це не страшно, адже ви зможете докупити ту модель, яку вважаєте оптимальною. Головне в такому випадку — це уточнити у консультантів, чи підійде воно по конструкції до вашого ліжка.

Найбільш поширений тип як вбудованих, так і продаваних окремо підстав — це ортопедична решітка. Такі моделі являють собою міцний каркас (металевий або дерев’яний) з поперечними пружними рейками, або ламелями. Простір між ламелями дозволяє матрацу “дихати”, що покращує мікроклімат спального місця. Пружні і злегка вигнуті рейки прогинаються під вагою матраца, за рахунок чого він краще «працює» і підтримує тіло сплячої людини в правильному положенні.

Підстави-решітки бувають стаціонарними або з підйомним механізмом. Такий механізм працює за допомогою газліфтів, тому ви можете легко піднімати і опускати підставу. Простір всередині ліжка при цьому перетворюється в зручний відсік для постільних речей. Підстави з підйомним механізмом дорожчі, але і більш практичні.

Якщо ж ви шукайте щось по-справжньому комфортне і висококласне, то радимо зупинити свій вибір на трансформованій підставі. З ним ви зможете змінювати своє спальне місце так, як подобається вам: підняти узголів’я, щоб почитати або подивитися телевізор, або підняти підножье, щоб дати відпочити ногам після важкого дня. Працюють подібні моделі за допомогою електроприводу і управляються пультом. Як правило, їх потрібно купувати окремо і в комплекті з ліжком вони не йдуть.

Вибір матеріалу

Зазвичай покупці вибирають матеріал ліжка за зовнішнім виглядом і виходячи з наявного бюджету. Але при виборі варто звернути увагу і на експлуатаційні характеристики різних варіантів.

Ліжка можуть бути з м’якими елементами (в оббивці) або без них. Зустрічаються і комбіновані варіанти. В якості оббивного матеріалу найчастіше використовуються натуральна або штучна шкіра, а також меблева тканина.

Шкіра має найбільш привабливий зовнішній вигляд, крім того, це міцний і довговічний матеріал. Шкіряні меблі виглядає дорого, але і коштує відповідних грошей. Хороший аналог такої оббивки-це екошкіра, штучний матеріал, який за зовнішніми і експлуатаційними характеристиками максимально наближений до натурального матеріалу, але коштує при цьому помітно дешевше. Крім того, штучна шкіра володіє істотно більшою різноманітністю кольорів і фактур, ніж натуральна. Так що сміливо зупиняйте на ній свій вибір, якщо шукаєте щось яскраве або незвичайне.

Ще один варіант-це меблева тканина. Сучасні технології дозволяють зробити таку оббивку міцною і простий у догляді, хоча вона зажадає трохи більше уваги, ніж шкіра або екошкіра. З іншого боку, в тканині доступні кольори і малюнки, яких немає в інших матеріалах, що для багатьох є вагомою перевагою. Меблі в тканинній оббивці допоможе вам створити затишний,» теплий ” інтер’єр.

Вибір розміру

Щоб ваш сон на ліжку був максимально комфортним, важливо правильно підібрати розмір спального місця. Його довжина в ідеалі повинна перевищувати ваш зріст більш, ніж на 20 сантиметрів. Ширина визначається наступним чином: ляжте на живіт і підкладіть руки під голову так, щоб лікті дивилися в різні боки. Заміряйте відстань від кінчика одного ліктя до іншого. До отриманого значення додайте 20 см.це і буде оптимальна ширина спального місця для вас. Якщо ви будете спати удвох, то складіть отримані виміри для кожного з сплячих.

На жаль, іноді при виборі ліжка ми сильно обмежені простором кімнати. У таких випадках краще провести виміри якомога ретельніше і замовити ліжко максимально великого розміру, ніж зупинити свій вибір на малогабаритному варіанті. Адже комфортний сон-це запорука вашого здоров’я і гарного самопочуття.