Як навчитись флористики

11-14-2019

Как выбрать Материалы для флористики
Навчимо технікам, розповімо про тренди, розвинемо смак. Проводимо регулярні майстер – класи для початківців флористів, професіоналів, а також для дітей. Навчання в Школі сучасної флористики і декору завжди яскраво, тепло і неймовірно цікаво.
Також хочемо вам порекомендувати материалы для флористики интернет магазин

Готуємо професійних флористів з подальшим працевлаштуванням.
Складати чудові букети та композиції своїми руками.
Продовжувати життя рослинам, освоїте тонкощі роботи з флористичними інструментами.

Правилами оформлення весільних букетів і квіткових композицій. Основні інструменти та допоміжні матеріали, необхідні для роботи. Як вибрати вазу для того чи іншого букета і способи догляду за зрізаними рослинами. Правила закупівлі, транспортування і зберігання квітів. Як підготувати рослини до роботи і продовжити життя. Колірні тренди в системі підбору кольору Pantone”. Ви дізнаєтеся, як підбирати рослини з урахуванням їх розмірів, форми і розставляти акценти. Під час практичного заняття студенти вчаться підбирати колірні поєднання і рослини для букета. Ви дізнаєтесь, що таке домінанта композиції і які квіти приваблюють до себе увагу і використовуються для розставляння акцентів, а також навчитеся збирати букети в різних техніках. На практичній частині заняття ви зможете застосувати отримані знання та скласти моно букет в паралельної і спіральної техніках.

Типи букетів та особливості їх компонування: асиметричний, круглий букет, букет вільної форми. Ви навчитеся розраховувати необхідну кількість квітів для букета, підбирати упаковочку та елементи декору для композицій того чи іншого типу. Під час практичного заняття вчимося створити букет круглої форми.
Ви дізнаєтесь, що таке оазис і флористична губка і як їх можна використовувати при складанні оригінальних квіткових композицій з різних рослин. Під час практичної частини заняття ви зможете проявити свій смак і фантазію, попрацювавши над створенням невеликої квіткової композиції. Під час практичної частини уроку навчитеся використовувати різні прикраси та декоративні елементи і спробуєте себе у створенні класичного букета нареченої.

Складати чудові букети та композиції своїми руками.
Продовжувати життя рослинам, освоїте тонкощі роботи з флористичними інструментами.
Правилами оформлення весільних букетів і квіткових композицій.
Чому варто вибрати саме нас.
Даний курс розрахований на наявність у студентів базових знань і навичок. Познайомити слухачів з трендами і новинками у флористичній моді.
Весь необхідний матеріал (живі квіти, зелень, витратні матеріали, аксесуари) надається. По закінченні видається сертифікат, який підтверджує ваші знання. Можна бути присутнім на будь-якому занятті, сплативши разове відвідування.