Як вибрати санаторій

5-17-2019

Как выбрать санаторий
Єсентуки, прекрасне південне місто Росії, багатий унікальними мінеральними водами і грязями. Знаходиться місто в Ставропольському краї. Клімат тут континентальний, повітря чисте, з – за відсутності промислових зон. Місто поділене на райони, в які можна добратися на міському транспорті чи таксі. Є залізничний вокзал, аеропорт в сорока кілометрах від міста. Улюбленим місцем мешканців і гостей, є ринки. Вони вміщають в себе продовольчі і промислові ряди, багаті різноманітністю товарів. У місті є два парки , де можна погуляти, насолодитися красою і попити мінеральної води. Унікальні в Єсентуках ряд будівель: Цандеровский інститут, дача , Галерея джерела №17. Єсентуки є курортним містом, тому тут велика кількість пансіонатів, будинків відпочинку, санаторіїв.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.putevka.com/krym/foros/foros
Одним із знаменитих лікарень, є санаторій Центросоюза р. Поблизу є парк, розташований недалеко ліс, вони створюють особливий мікроклімат сприятливий для здоров’я. Курорт є перлиною Кавказу, володіє великими оздоровчими можливостями. У корпусах закладу комфортабельні номери, є клуб, басейн, сауна, кафе, торгові точки. Це допомагає поєднати лікування та відпочинок. Будівлі корпусів з’єднуються переходами, що створює певний комфорт для відпочиваючих. У номерах розташовані санвузли та душові кабіни. Є телевізор з кабельними каналами, інтернет, приладдя для вмивання, вся необхідна меблі. Ліжка з ортопедичними матрацами, що позитивно впливає на сон і повне розслаблення організму. Кухарі санаторію готують збалансоване здорове харчування. Їжа оформляється від шеф – кухаря, дуже смачна і поживна.
Санаторій оснащений новітніми технологіями, які дозволяють робити точну діагностику пацієнтам. Обслуговуючий персонал застосовує випробувані роками методи лікування. Є апарати УЗД, лабораторія, ванне відділення, душові, мінеральні зрошувачі. Лікування здійснюється щоденно в зручний для відпочиваючих час, крім неділі. Фахівці пропонують великий спектр послуг: лікування шлунково – кишкового тракту, позбавлення від урологічних і гінекологічних проблем, нервових захворювань. Відвідавши курорт, можна повністю позбавитися від мучать роками хвороб, оздоровитися, отримати заряд бадьорості і позитивної енергії. Отримане задоволення від процедур і відпочинку, змусять вас знову повернутися в цей чудовий місто Єсентуки.