Цікаві факти про шафах-купе (2 фото)

0
395

Розсувні шафи-купе вже перетворилися на звичний для сучасних квартир і будинків предмет меблів. Вони дійсно мають безліч переваг перед звичайними платяными, не займають багато місця і добре вписуються в інтер’єр будь-якого стилю. За статистикою, в Росії налічується не менше 10 тисяч виробників, які виготовляють шафи купе омськ, наприклад, може запропонувати споживачам не менше сотні подібних компаній.

Існує кілька версій походження шаф-купе. Одна з них свідчить, що подібність цих конструкцій вперше з’явилося в Китаї і Японії, а їх «прабатьками» були звичайні ширми. А ось інші фахівці стверджують, що шафи з розсувними дверима прийшли до нас із США, де вищезгадану ширму модернізували певним способом. Якийсь американець придумав поставити її на металеву направляючу, оснастив пристрій коліщатками і почав продавати свій винахід – тобто це були перші в історії шафи купе на замовлення.
Интересные факты о шкафах-купе (2 фото)

Наші дні
У СНД перші шафи-купе з’явилися в кінці 80-х років і відразу припали до смаку українським споживачам. Пояснюється цей факт дуже просто – в ті далекі часи велика частина населення країни проживала в невеликих «хрущовках» і «гостинках», де просто неможливо розмістити зайвий предмет меблів. Зрозуміло, за кілька десятків років шафи-купе зазнали безліч змін, і сьогодні можна встановити у себе в квартирі не просто розсувну конструкцію, а справжній витвір дизайнерського мистецтва. Наприклад, італійські майстри створили шафа-купе з цим телевізором – великий вбудованої плазмовою панеллю.