Автошкола

10-28-2017

Центр профосвіти “Победа” – популярна і престижна автошкола в Москві, що здійснює підготовку водіїв категорій А і В. Ми отримали акредитацію в ДАІ і працюємо на підставі ліцензії № 036798. Навчання на права здійснюється в сучасних навчальних центрах за участю кваліфікованих інструкторів і в повній відповідності з новими правилами. Кожен бажаючий, незалежно від досвіду і віку, може записатися на наші курси водіння автомобіля в Москві і вже через 3-3,5 місяці отримати водійське посвідчення.

Навчання в автошколі проводиться у відповідності з програмою професійного навчання водіїв, затвердженої Міністерством освіти і науки РФ. При виборі автошколи в Москві необхідно звернути увагу на кінцеву мету навчання: або це тільки отримання прав, або отримання хорошого навички водіння, а вже, як наслідок, здача іспиту в ГИБДД і отримання прав. Наш центр освіти – це хороший старт у навчання керуванню автомобілем, в процесі йде вдосконалення навичок управління машини. Автошкола «Перемога» дає необхідні вміння та початковий досвід для самостійного безаварійного водіння. Копітке навчання передбачає якість отриманих навичок водіння в автошколі на практиці в компанії досвідчених інструкторів.

Школа водіння – це повний комплексний пакет послуг по підготовці учнів до управління автомобілем. Ми завжди будемо раді бачити Вас в нашій автошколі.