Їдемо в Париж (7 фото)

0
156

Побувати у французькій столиці мріє майже кожен житель. Про паризьких пам’ятки знають у всьому світі від мала до велика: Ейфелева вежа, Нотр-Дам-де-Парі (Собор Паризької Богоматері), Лувр, Мулен Руж, Монмартр, Єлисейські поля. А якщо згадати про кондитерських, ресторанах, парках, то стає зрозуміло, чому саме тут знайшли натхнення всесвітньо відомі діячі культури. Для тих хто збирається в Париж радимо даний сайт http://frenchparis.ru/ (повне і докладний опис всіх визначних пам’яток, поради туристам). Описувати кожну з вищеназваних пам’яток – не має особливого сенсу, бо про них знають всі.

Але тим, хто вперше потрапив у цю європейську столицю, в першу чергу рекомендується піднятися на «Залізну даму» – Ейфелеву вежу, і з її верхнього ярусу розглянути місто протягом сімдесяти кілометрів. Але, бажано піднятися туди два рази – в світлий час доби і темне – щоб розгледіти вогні Парижа.

Для любителів піших прогулянок, безумовно, найкраще місце – це Єлисейські поля . а якщо потрапити туди на різдвяні свята можна зануритися в неймовірну казкову атмосферу, оскільки все тут прикрашене новорічним вбранням.
Едем в Париж (7 фото)

А любителям мистецтва, безсумнівно, рекомендується відвідати Лувр – кращий музей у світі. Кожна освічена людина чув про такі шедеври мистецтва, як портрет Джоконди (Мони Лізи), скульптура Венери Мілоської. І на власні очі помилуватися ними можна саме в цьому музеї. Однак, тут розміщено кілька тисяч творів мистецтва, у тому числі і світового живопису і скульптури. Тому – за один раз весь музей не обійти. Потрібно витратити чимало часу, щоб повністю насолодитися світовими шедеврами.
Едем в Париж (7 фото)

Едем в Париж (7 фото)

Про Соборі Паризької Богоматері (Нотр Дам) – самому величного храму в світі, відомо, більшою мірою, з найвідомішого твору Віктора Гюго. Завдяки цьому роману неможливо не закохатися в паризьку архітектуру. І сам письменник у своєму творі писав, що його метою було пробудити любов до їх архітектурі.
Едем в Париж (7 фото)

Едем в Париж (7 фото)

А туристам, які вирішили відвідати французьку столицю з дітьми, безумовно, потрібно відвідати Діснейленд – відправити своїх чад до їх улюблені мультфільми і казки. У цьому найбільшому парку атракціонів можна зустрітися майже з усіма улюбленими персонажами (зрозуміло, аніматорами) і покататися, наприклад, на американських гірках. Вражень вистачить на довгі роки.
Едем в Париж (7 фото)

І ні один, вперше відвідав Париж, мандрівник, який не повернувся з порожніми руками. Крім статуеток та брелоків у вигляді знаменитої металевої вежі, в основному, привозять ті французькі товари, аналогів яким немає у всьому світі – вино, коньяк, сир, парфуми.