Де познайомитися з дівчиною

11-24-2020

 

У наш час знаходити нові знайомства все складніше і складніше. Люди залипають в соціальних мережах, свайпают фотографії в додатку  і елементарно лінуються вийти на вулицю, щоб отримати дозу живого людського спілкування. Але ж що може бути краще послухати історії нових людей, пограти в настільні ігри, випити вина і можливо навіть потрапити в романтичну історію.  Також рекомендуємо познайомитися в онлайн чат рулетка голосове спілкування  допоможе краще дізнатися про другу половинку або просто приємно провести час по онлайн спілкуванню.

Тверде ” ні “від дівчини-це завжди” ні»

Ставлячи таке питання, ви перекладаєте відповідальність і ініціативу на дівчину, тобто ваше подальше спілкування відразу залежить від неї і від її відповіді. До того ж на таке питання «в лоб» ви найімовірніше отримаєте негативну відповідь, який дівчина дасть вам просто на автоматі. Придумуйте щось більш незвичайне і менш пряме.

Якщо ви будете задавати питання на кшталт «а вашій мамі зять не потрібен?”, вам навряд чи вдасться познайомитися. Уникайте подібних банальностей і перебільшених романтизованих компліментів дівчині, тому що вони можуть її просто відлякати.

Нещирість відчувається відразу. Якщо ви будете будувати з себе когось, ким не є, дівчина або відразу це зрозуміє, або зрозуміє це пізніше. Немає ніякого сенсу в тому, щоб намагатися сподобатися іншій людині, демонструючи при цьому поведінку, жести, міміку або стиль спілкування, які вам не властиві.

Користуйтеся тільки адекватними порадами, які засновані в першу чергу на шанобливому ставленні до дівчини. Щоб зрозуміти, чи хороший метод для знайомства ви взяли, проведіть маленький експеримент. Уявіть, що таким способом хтось намагається познайомиться, наприклад, з вашою сестрою. Якщо ви при цьому не відчуваєте негативних емоцій, то саме час скористатися таким методом самому.