«Директ Пошта» вручила 4 мільйона рублів

0
258

Напередодні Нового року в компанії «Директ Пошта» були підведені підсумки двох маркетингових акцій. Загальна сума вручень склала більше чотирьох мільйонів рублів. Володаркою Головного призу в розмірі 2 700 000 рублів стала мешканка р. Пензи Малькова Світлана Єфремівна. Вона також отримала додаткову премію в розмірі 150 000 рублів.

Перше місце в маркетинговій акції на 800 000 рублів зайняв житель Владикавказа Ванєєв Анатолій Олександрович. Друге місце у великої грошової акції зайняла мешканка Тольятті – Кім Анісу з додатковою премією в розмірі 200 000 рублів. Призерами, що зайняли треті місця в цих акціях, стали мешканка Калінінграда – Мироносицька Валентина Михайлівна з Калінінграда і Георгієва Валентина Яківна з Челябінська з додатковими преміями у розмірі 100 000 рублів і 50 000 рублів відповідно.

Володарями додаткових премій в розмірі 10 000 рублів стали Смирнов Петро Михайлович з Новосибирскаи Хасанзянов Равіль Ахметханович з міста Апатити Мурманської області. . Світлана Єфремівна кілька разів була в Москві багато років тому і була приємно здивована сталися з неї змінами.
«Директ Почта» вручила 4 миллиона рублей

Церемонія нагородження пройшла в мальовничому місці, в ресторані на березі Клязьменского водосховища, де директор каталогу «Салон розумних подарунків» Васильєва Вікторія Сергіївна могла особисто привітати Головного призера Світлану Ефремовну і піднести їй грошовий сертифікат та красивий букет квітів. Після завершення офіційної частини гості могли скуштувати чудові страви традиційної грузинської кухні, а також послухати «живу» музику у незвичайному виконанні. Захід пройшов в теплій обстановці за душевною бесідою.

В інтерв’ю нашому спеціальному кореспонденту Світлана Єфремівна сказала багато теплих слів в адресу компанії і її співробітників: Світлана Єфремівна: «Спасибі компанії «Директ Пошта» за цей захід, організований у вашому місті, за незабутню прогулянку по Москві і за особисте привітання від Васильєвої Вікторії Сергіївни. Обов’язково рекомендуватиму ваш каталог своїм родичам і друзям».

На завершення заходу працівники проводили гостю до поїзда, посадили в вагон класу «люкс» і відправили додому, де Світлана Єфремівна ще довго буде ділитися враженнями зі своїми рідними. Ще одне нагородження відбулося під Владикавказі. Тут співробітники «Директ Пошти» від усієї душі привітали Бенаїного Анатолія Олександровича та побажали йому всього самого найкращого в наступаючому 2016 році!
«Директ Почта» вручила 4 миллиона рублей

Інші призери будуть привіталися вже в Новому році особисто за місцем проживання.