Курорти Карпат: незабутній відпустку на віллі

8-29-2019

Курорти Карпат – Трускавець, Східниця та інші – це унікальні місця в Україні, які вже десятиліттями радують і дивують своїх гостей приголомшливими ландшафтами і чудодійним лікувальним ефектом. Східниця – «молодий» курорт і «всесоюзного значення» Трускавець проявили чудові результати в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої та серцево – судинної системи, печінки і нирок, порушень обміну речовин. Безліч джерел мінеральної води різного хімічного складу в поєднанні з новітніми технологіями творять чудеса. Однак лікування – це не єдина причина відвідування курортів. Тут також можна якісно відпочити і знайти цікаві розваги. В такому випадку виникає питання – де зупинитися. Розглянемо альтернативні і нестандартні варіанти проживання – вілли. У класичному розумінні це житловий будинок (може мати як один, так і кілька поверхів), призначений для сезонного проживання. Вілли Східниці, забронювати номери в яких рекомендується тут – https://karpatykruiz.com.ua/shidnytsia/villas/, це цілі автономні комплекси, розташовані в сучасних або старовинних будівлях, що мають все необхідне для зручності гостей – парковки, басейни, спортзали, тераси, ресторани і тд. Не відстають в характеристиках і вілли Трускавця, вражаючи своєю розкішшю, стилем, багатою інфраструктурою, величезним переліком послуг для повноцінного відпочинку і оздоровлення. Чому варто зупинитися в віллах – про це далі.

Відпочинок на віллі: переваги вибору

Найпопулярніші вілли Трускавця, придбати путівку в які можна тут – https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/villas/ – це «Софія», «Анастасія», «Моцарт», «Лісова пісня» та інші. Ціни варіюються від 200 грн / добу до 2000 грн / добу, тобто, пропозиції є для будь-якого бюджету. Східниця може похвалитися віллами «Синевир», «ДаЯрта», «Юран», «Гранд», «У сестер» і тд. Всі вони повністю обладнані для комфортного і зручного проведення часу. Наприклад, вілла в Трускавці «Софія» – це сучасна будівля, обладнана номерами європейської якості, що має бездоганні стандарти сервісного обслуговування. Якщо Ви приїхали з дітьми – Вам нададуть коляску, ліжечко, столик та ін. Вас розбудять в належний час, можуть доставити свіжу кореспонденцію, замовити квиток, запропонують приголомшливі обіди у власному ресторані і чудові екскурсії до міських та природних пам’яток. Деякі вілли можуть похвалитися власними басейнами, медичними центрами, СПА-комплексами, рядом зручних послуг для гостей – трансфер, кухня, організація дозвілля і тд.

Відпочинок на карпатських курортах – це чудова ідея круглий рік. Місця, де розташовані ліси, цілющі джерела, чисте повітря, де відсутні промислові зони – найбільше підходять для зцілення тіла і душі. Яскрава і нестандартна атмосфера курортів зроблять Ваш відпустку незабутньою.