Цікаві факти про кремах (5 фото)

0
461

Сучасної людини крем «супроводжує» буквально з народження, починаючи з дитячого і закінчуючи омолоджуючим в зрілі роки. Зволожуючі і живильні, тональні і з ліфтинг-ефектом, для жінок і чоловіків – кількість їх величезна. Між тим, про настільки звичному предмет догляду за шкірою є цікаві відомості, багато з яких невідомі широкій публіці.

Виявляється…
1.Автором першого крему був лікар античних часів Гален. Засіб було складене зі спермацета, мигдальної олії, воску і води.

2.Дослівно з англійської перекладається, як «вершки». Це пояснюється тим, що основою всіх кремів служили вершки, змішуються з воском. Базовою складовою крему могли бути поширені у тому чи іншому регіоні жири рослинного або тваринного походження. На Африканському континенті в якості кремової основи використовувалося пальмова олія (пальма рафія); жителі Океанії використовували олію кокосової пальми, додаючи в нього корінь червоного дерева і імбиру; єгиптяни віддавали перевагу коров’ячого жиру в якості основи крему.
Интересные факты о кремах (5 фото)

3.До складу крему вводилися аромамасла, лікувальні відвари. Використання в рецептурі крему ароматних квіткових настоїв (лілія, троянда, лаванда) до бажаного косметичного ефекту додавало можливість користуватися кремом в якості парфумерного кошти (свого роду тверді духи).
Интересные факты о кремах (5 фото)

4.Кожен рік на ринок косметичних засобів надходить близько 11 000 кремів-новинок.

5. А що краще тональний крем або пудра? Про це постійно замислюються мільйони жінок, коли вибирають правильне тональний косметичний засіб — в пресованої, розсипчастою або кремовою текстурою. Тональний крем на відміну від пудри, більш універсальні, так як підходять для будь-якої шкіри. Головне — стійкість, рівномірність нанесення. Тональна основа у вигляді крему використовується як база під макіяж. Тому однозначно “тоналка”. А вибирати тональний крем треба тільки у перевірених компаній, таких як Glama — тональний крем на всі випадки життя.
Интересные факты о кремах (5 фото)

6.Базова складова всіх типів косметичних кремів – кремэмульсия, що представляє собою суміш масла з водою в заданих співвідношеннях.

7.На упаковці будь-якого крему обов’язково вказуються компоненти, його складові, причому перерахування йде від максимальної кількості до мінімального.

8.Якщо засіб містить штучні жирові сурогати (цетиолан, бутілстеарат), то термін придатності крему значно скорочується.

9.Креми з вмістом активних images1 компонентів (фруктові кислоти, вітамін С, ретиноїди та інші) необхідно накладати тонко і акуратно, минаючи окологлазную область.

10.Провівши тестування 14 найбільш популярних кремів з «омолоджуючим ефектом, німецькі дослідники прийшли до висновку, що максимум, на що варто розраховувати – майже невидимі візуальні зміни – до 10%.

11.Незвичайний чорний крем випустив відомий бренд Givenchy. Звичайно, особа не стає чорного кольору: стикаючись зі шкірою обличчя, засіб змінюється в забарвленні на нейтральну.
Интересные факты о кремах (5 фото)

12.Найкраща упаковка для крему – скляні баночки, в них крем зберігає всі свої корисні властивості. Полімерні упаковки знижують якість кошти, так як вступають у хімічну реакцію з кремом полімерні сполуки змінюють властивості крему далеко не в кращу сторону.

13.Як би не хотілося, але дива не станеться: від природного старіння шкіру не в змозі врятувати жоден косметичний засіб. Це підтверджено дослідженнями Consumer Reports.