Цікаві факти про гравірування (7 фото)

0
144

Гравіювання – один з найстаріших методів прикраси будь – якого предмету. В основі такого методу лежить процес обробки каменю і металу, а з часом люди навчилися обробляти і скло. Здавна люди роблять красивіше речі, які їх оточують. Перші малюнки були видряпані звичайним різцем, поклавши початок великого мистецтва.

Поступово процес гравірування досягав все більших і більших вершин. На зміну выцарапанным малюнками прийшли малюнки, подряпини в яких були залиті фарбувальними речовинами і емаллю. Це надавало нанесеному реалістичність зображення, і воно починало грати новими фарбами. Пізніше, майстри своєї справи стали використовувати при процесі гравірування дорогоцінні метали – срібло та золото.
Интересные факты о гравировке (7 фото)

Так почали з’являтися перші дорогі речі та ювелірні прикраси. В наші дні одне з найважливіших напрямів у майстрів це гравірування по склу, склянках і навіть келихах. Такий вид мистецтва, здатний дуже швидко і ефектно змінити зовнішній вигляд посуду. Вправні майстри виводять променем лазера малюнки небаченої краси. В їхніх вправних руках на склі з’являються напутні слова, побажання та дати. Процес гравірування займає всього кілька хвилин, а пам’ять тримається довгі роки.
Интересные факты о гравировке (7 фото)

Найпопулярніший вид гравірування по склу-гравіювання для подарунка на весілля. Це можуть бути витончені келихи для шампанського або вина. Незважаючи на гадану крихкість, скло легко переносить обробку лазером, і довго тримає вигравіруваний візерунок. Рівень майстерності часом б’є всі рекорди. Доходить до того, що на келиху зображують місце зустрічі коханих.
Интересные факты о гравировке (7 фото)

Сучасне обладнання дозволяє вигравіювати дуже якісний малюнок. Друге місце за популярністю займає гравірування на келихах і склянках, які відносяться до якої-небудь фірмі. На них малюють назва підприємства або логотип. Також, в цілях реклами може виступати якісно виконане гравірування пивної кружки або келиха для вина. Такий вид нанесення малюнка покаже високий статус і солідність закладу, і, звичайно ж, сприятиме приходу клієнта.
Интересные факты о гравировке (7 фото)

Природно, існують і кустарні види гравірування. При цьому використовується механічний або хімічний спосіб. В таких цілях можна використовувати трафарет або електромотор з насадкою. Але такий малюнок ніяк не може зрівнятися з малюнком, який виконаний рукою майстра своєї справи.
Интересные факты о гравировке (7 фото)