Короткі жіночі стрижки новинки 2017 року

0
491

Без красивої стильної стрижки жіночий образ в 2017 році не буде завершеним, тому в цій статті ви дізнаєтеся всі самі модні тренди на короткі стрижі 2017 року. На піку слави залишається природність і легкість, що переходить в навмисну недбалість. Осторонь не залишилися і деякі тренди минулих сезонів. Перерахуємо найбільш стильні варіанти.

Наймодніші стрижки 2017 року:
1. Модні тенденції 2017 року підкорилися влади коротких волосся, саме такі стрижки будуть особливо популярні. Хороший огляд з безліччю фото коротких жіночих стрижок 2017 року можна переглянути тут: http://modnaia.ru/modnye-korotkie-strizhki-2017-foto-zhenskie-2.html. Короткі стрижки зручні, їх легко укладати, а ще вони візуально роблять обличчя пропорційне і молодше, якщо звичайно правильно підібрати форму стрижки. Ідеальним варіантом у 2017 році стане пустотливий боб, а також його більш сміливі варіанти – піксі, паж і гарсон. Окремі пасма різної довжини і чубчик додадуть в образ додаткову родзинку.

2. Класичне каре з його численними варіантами з асиметрією, градуювання або видовженими пасмами навколо особи буде надзвичайно популярно. У 2017 році каре пропонують робити з подовженою чубчиком. Можлива також її асиметрія або окремі розпатлане прядки. Але й пряма елегантна зачіска залишається в тренді. Також для самих креативних модниць з середньою довжиною волосся можна поекспериментувати з каре з поголеними скронями або задньою частиною потилиці.
Короткие женские стрижки новинки 2017 года

3. Для власниць довгого волосся підійдуть легкі багатошарові стрижки в неповторному стилі бохо. Це може бути каскад з додаванням недбалої асиметрії, настільки полюбилася стилістам в 2017 році.
Короткие женские стрижки новинки 2017 года

4. Але і грубуваті градуйовані переходи для середніх і довгих волосся будуть не менш актуальні, ніж легкий романтичний каскад. Але і каскадна стрижка з легкої градуюванням може надати додатковий об’єм на маківці.
Короткие женские стрижки новинки 2017 года

5. Для кучерявого волосся краще уникати надто явною асиметрії і чілок, особливо коротких. Ідеальна буде модна каскадна стрижка з легкою природною градуюванням. А ось довгі, можливо косі чубчика, поступово переходять у зачіску, ідеально підійдуть кучерявим красуням.
Короткие женские стрижки новинки 2017 года

Саме челкам стилісти вирішили приділити особливу увагу в 2017 році. Вони можуть бути пишним і густим, а можуть являти собою лише окремі досить довгі розпатланим прядки. Можуть мати незвичайну форму або навпаки дуже м’яко переходити в зачіску. Головне звертати увагу на особливості форму обличчя, щоб вибрати ідеальну для себе модний чубчик.