Місця на планеті, де немає телефонного звязку (10 фото)

0
534

Всі ми вже давно звикли до того, що мобільний зв’язок є практично скрізь, де б ми не побували. Особливо, коли практично у всіх куточках землі з’явився високошвидкісний інтернет і навіть можна розсилати елементарне СМС-повідомлення своїм друзям і близьким і, до речі, це можна робити абсолютно безкоштовно і швидко з сервісом facesms.ru. Але насправді – це не так. Існують такі місця на Землі, де ви ніяк не зможете здійснити телефонний дзвінок, адже там просто взагалі немає покриття стільникового зв’язку.

Кифука, Демократична Республіка Конго

Кифука — одне з найнебезпечніших місць в світі. Згідно зі статистикою, на один квадратний кілометр потрапляє 158 ударів блискавки в рік. Виходячи з цього, користування будь-яким електронним пристроєм можна прирівняти до самогубства.

Грін Бенк, США, Західна Вірджинія
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Грін Бенк — місто, в якому розташований найбільший телескоп (його завдання приймати слабкі сигнали з космосу). Виходячи з цього, тут заборонено використовувати будь-які пристрої з електромагнітними випромінюваннями. У цей список потрапляє мобільний зв’язок, Wi-Fi-мережу і навіть рації.

Мотуо, Китай
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Регіон Мотуо знаходиться в Тибеті, місцеві буддисти вважають його священним. Дістатися туди дуже складно, 200-метровий підвісний міст і вічна мерзлота (ще потрібно зрозуміти, що з цього страшніше) встане у вас на шляху. Район абсолютно незаселений (всі з-за цього мосту, точно, я знаю), тому фауна тут дуже незвичайна.

Мулі, Фарерські острови
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Тут сама непередбачувана погода, ресурсів, необхідних для життя, практично немає. Хоча це не бентежить тих 4 місцевих жителів. Туризм тут не дуже поширений, тому Мулі сміливо можна назвати «Богом забуте місце». Про якісь комунікаціях мова навіть не йде.

Острів Піткерн, Тихий океан
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Населення острова Піткерн складає всього 50 чоловік. Мобільного зв’язку, інтернету або чогось ще, пов’язаного з цивілізацією, тут немає. Контакт із зовнішнім світом підтримується тільки за допомогою корабля, який відвідує острів раз на місяць.

Станція «Академік Вернадський», острів Галіндез, Антарктика
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Думаю, ви знаєте, що станція «Академік Вернадський» — єдина українська станція в Антарктиді. Зв’язок із зовнішнім світом здійснюється тільки за допомогою супутника, а швидкості інтернету не завжди вистачає навіть для відправлення електронного листа.

Вайау Лаут, Філіппіни
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Місцеві жителі отримали прізвисько «морські цигани» з-за того, що більшу частину свого життя вони проводять у плаваючих будинках і дуже рідко ступають на берег. Вайау Лаут входить в список місць, малопридатних для життя. Тут немає ні питної води, ні електрики, а зв’язок з «великою» світом тут дуже велика рідкість.

Острів Сокотра, Індійський океан
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Вся крутість острова полягає в тому, що він повністю ізольований від зовнішнього світу (часто його називають «чужорідне місце на Землі»), тому тут можна зустріти дуже незвичайні рослини. На Сокотрі проживає близько 42 тисяч місцевих жителів, незважаючи на таку кількість, якихось благ цивілізації (мобільного зв’язку або інтернету) тут немає.

Оймякон, Якутія
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Селище Оймякон — найхолодніше населене місце на планеті (була зареєстрована температура -71°С). За таких умов замерзає практично всі, не кажучи вже про мобільний телефон, який просто не зможе працювати при такій температурі. Зв’язок жителів із зовнішнім світом тут дуже рідкісна, літаки прилітають тільки влітку (і то раз в тиждень).

Гораи, Індія
Места на планете, где нет телефонной связи (10 фото)
Гораи — сільце, в якій весь спосіб життя побудований на медитаціях. Тому з телефонами, планшетами та іншими гаджетами вас сюди навіть не пропустять. У Гораи ви повинні чітко слідувати встановленому розпорядку дня (нічого складного — спати, їсти, відпочивати, медитувати). Так от, раз телефонами тут не користуються, то і мобільного зв’язку, відповідно, теж немає.
Не все так погано, як здається на перший погляд, адже в таких місцях ви можете по-справжньому відпочити від усіх благ цивілізації, тільки блискавок Кифука і морозу Оймякона краще-таки уникати.