LPG-масаж:

7-23-2019

LPG – масаж-це один з найефективніших методів корекції фігури, позбавлення від целюліту і розтяжок, а також підтяжки шкіри. Величезний плюс даного масажу – лімфодренажний ефект, тобто LPG масаж виводить з організму зайву воду, тим самим знімаючи набряк і припухлість.

Хочемо порекомендувати больше про LPG массаж на сайте МОЦ Фортис

LPG масаж (техніка, плюси, мінуси, протипоказання)
shutr.bz
Це дійсно ефективно?
Методи LPG використовувалися протягом багатьох років пластичними хірургами, дерматологами, лікарями, фізіотерапевтами та інститутами по всьому світу. Їх ефективність була доведена більш ніж 128 клінічними та науковими дослідженнями. Основне дослідження під керівництвом професора Макса Лафонтана, показує, що останнє покоління моторизованих роликів активує (усунення жиру збільшилася на 70%) ліполіз, стимулюючи жирові клітини з допомогою своїх рецепторів, які відповідають за видалення жиру.

Які протипоказання?
Читай також – 5 натуральних антицелюлітних скрабів для тіла

LPG масаж не слід практикувати у випадках серйозних і прогресуючих захворювань, порушень кровообігу, доброякісних пухлин шкіри, шкірних захворювань, грижі, при запаленні вен, ендокринних захворюваннях, будь-яких інфекційних захворюваннях, в перші дні менструації, при вагітності.

Якщо у тебе є сумніви, чи підходить тобі даний вид масажу, найкраще звернутися за порадою до лікаря.

Коли будуть видні результати?
Ти будеш відчувати результати вже після першого сеансу масажу. Оброблені ділянки стануть менш об’ємними, буде усунена набряклість, а також дрібні локальні жирові відкладення. Твоя шкіра стане більш гладкою і м’якою. Після шести сеансів результати посилюються: твоя “апельсинова кірка” стане більш гладкою, і ти побачиш значні зміни у фігурі.

Це боляче?
Хоча цей масаж досить інтенсивний, якщо його проводить справжній професіонал, ти не повинна відчувати біль. Якщо сеанс масажу пройшов для тебе болісно, то потрібно поговорити з фахівцем і постаратися з’ясувати причини.

Чи потрібно дотримуватися дієти?
Все залежить від твоєї ваги і твоїх цілей. Поява целюліту, як правило, не залежить навіть від найсуворіших дієт. Ліпомасаж спеціально орієнтований на те, щоб допомогти усунути ці області. В ідеалі твоя програма буде працювати в парі з різноманітною, збалансованою дієтою і регулярними фізичними вправами.

Чи потрібні фізичні навантаження після LPG-сесії?
Читай також – Ефект антицелюлітного масажу на дому для дівчат 30 років

Очевидно, що фізичні навантаження рекомендуються для підтримки хорошого здоров’я, але вони також покращують результати сесії. Коли ти активна після лікування, то жир, який ти втратила під час сеансу, швидше спалюється за рахунок підвищеного метаболізму твого тіла.

Чи потрібно відвідувати процедуру LPG-масажу після закінчення курсу?
Нарешті ти закінчила курс процедур і побачила чудовий результат, проте чи варто його підтримувати надалі за допомогою масажу? Бажано один раз на місяць відвідувати сеанс LPG-масажу, щоб підтримувати досягнутий результат.

Скільки коштує курс LPG-масажу?
Середня ціна 35-хвилинного сеансу – 300-350 гривень. Тобі призначать кількість необхідних сеансів і запропонують індивідуальну програму. В кінці першого сеансу ти відчуєш, що шкіра стає більш гладкою і м’якою, а після шести сеансів ти помітиш відчутні результати.

Плюс
Усуває жирові відкладення.
Допомагає позбутися від розтяжок.
Знімає набряки.
Усуває рубці.
Пропадають зморшки і в’ялість шкіри.
Позбавляє від целюліту.
Виводить шкідливі речовини з організму.
Мінус
Потребує досить багато часу (щоб схуднути на один розмір, потрібно 15-20 сеансів).
Після процедури необхідно підтримувати тіло у формі (забути про дієти і спорті не вийде).
Ціна (хоча на один сеанс масажу не піде твоя місячна зарплата, все ж, якщо порахувати вартість всього курсу, вийде досить значна сума).