Маскарадний костюм для дорослого: кілька основних правил вибору

0
637

Вбиратися і змінювати образи — це улюблене заняття багатьох дорослих, а не тільки тих, для яких це є професією. Коріння такого явища йдуть далеко в минуле. Різні маскаради, карнавали, бали і просто клубні вечірки здатні викликати незабутні емоції, надовго залишитись в пам’яті. На такому заході людина скидає стрес, стає більш впевненим у собі, добре відпочиває. Але щоб виявити себе у всій красі, для початку
карнавальні костюми для дорослих треба турбуватися вибором костюма.

Які обмеження можуть бути?
Збираючись на захід, обов’язково потрібно проаналізувати його формат. Так, клубна вечірка серед незнайомих людей або кращих друзів в принципі не має обмежень. Туди можна надіти і відверті, і викликають вбрання. Особливо це стосується жінок, у арсеналі яких багато подібних речей. Довжина спідниці і глибина декольте в цьому випадку тільки на совісті самої пані. Якщо ж в тому ж клубі проходить корпоративний вечір, не варто замахуватися на самий яскравий образ. Треба врахувати, що багато співробітників (особливо старшого віку або високого положення) можуть бути налаштовані скептично. Образ повинен бути нейтральним, але не менш привабливим. Тут підійдуть дуже «акуратні» персонажі: східні танцівниці, принцеси, піратки, відьми і чаклунки. Гарні будуть образи тварин, герої різних творів, якщо їхні костюми витримані в рамках пристойності.

При формуванні образу треба приділити увагу деталям. Так, коротке плаття цілком припустимо, якщо при цьому взуття буде не викликає. А ось яскраві лакові чоботи — це вже вибір для вільної вечірки, тому що вони зроблять незвичним навіть найпростіший наряд.

Як вгадати з розміром?
Якщо вибрати наряд, який повинен облягати і підкреслювати фігуру, слід бути гранично уважним. При цьому карнавальні костюми для дорослих найвигідніше купувати в інтернеті. Ці твердження зовсім не суперечать один одному. У мережі спостерігається по-справжньому величезний вибір, що дозволяє знайти найбільш цікаві образи. Для покупки товару конкретного розміру існує розмірна сітка. Сьогодні ці показники максимально точні, тому ними можна скористатися без побоювань. Але при нестандартної фігури рекомендується зв’язатися з менеджерами магазину і попросити допомоги. Вони враховують параметри покупця та запропонують найбільш вигідний варіант. Працівники спеціально навчаються цьому, так що результат обов’язково порадує.

Грим — найважливіший елемент способу
Якщо дитячі наряди ще терплять якусь умовність, то для дорослих необхідно продумувати кожну деталь. Якісний професійний грим, створений саме для таких костюмів, сподобається будь-якій людині. Великий вибір кольорів, можливість купити відразу готовий набір, об’ємні елементи — завдяки такій різноманітності кожен зможе створити цікавий образ. Любителям всього яскравого і незвичайного варто звернути увагу на спеціальний сяючий грим. Він використовується для образів фей та інших містичних персонажів, оскільки створює приголомшливий мерехтливий ефект.

Перуки та інші аксесуари
Є такі додаткові елементи, які для дорослих підходять набагато краще. Так, перука дуже складно надіти на дитину: через час малюкові захочеться його зняти. З дорослими ж справа йде інакше: яскравий перуку допоможе кардинально змінити образ і перевтілитися у будь-якого героя. Те ж стосується і величезної кількості інших аксесуарів. Купити все це можна в магазині з костюмами.
Маскарадний костюм бажано мати не один. Декілька затребуваних варіантів буде в самий раз, якщо людина любить вечірки, веселощі чи працює в дружній компанії, періодичний влаштовує свята.