Прикольні визнання в любові своїми словами дівчині

0
35

Велика кількість прикольних освідчень своїми словами. Самі дивовижні та приємні слова і тексти визнання для коханої дівчини. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашу улюблену дівчину.
***

З самого першого миті нашого спілкування я відчуваю, як ми активно зближаємося і даруємо один одному можливість повірити в те, що кохання насправді існує. Я з самого початку мріяв про те, щоб познайомитися з такою чудовою дівчиною, як ти, отримати можливість для того, щоб робити кроки назустріч один одному і розуміти, наскільки прекрасною може бути спільне життя. Знаєш, я більше не хочу страждати, перебуваючи сам і без своєї обраниці. Давай ми прискоримо наші відносини і скажемо один одному три заповітних слова, подаруємо справжнє бажання бути разом, незважаючи ні на що? Любов моя, я впевнений в тому, що почуття, які опинилися подарованими мені всевышними силами, – це тільки підтвердження того, що я насправді хочу бути з прекрасною дамою. Я вдячний долі за наше знайомство, але мрію почути визнання в любові від тебе.

***

Мила моя, могло бути все що завгодно. Твоє серце могло виявитися занадто холодним або зайнятим, але все склалося лише найкращим чином. Тепер ми щодня використовуємо для того, щоб зблизитися один з одним і стає міцною парою. Ти дивуєш мене своєю ніжністю і справжньою турботою, дозволяєш повірити в ті мрії, які опинилися подарованими долею. Хочу вибачитися за те, що я тривалий час був скромним і надто боязким, не міг знайти в собі сили сказати, наскільки важливою дівчиною опиняєшся для мене ти. Однак тепер усе кардинально змінилося. Я більше не хочу терпіти біль у серці і самотність душі, адже мені хочеться говорити, що ти для мене важлива і кохана. Я готовий багаторазово і часто зізнаватися в почуттях, які опинилися подарованими всесвіту. Я знаю, що наше знайомство зумовлене і вірю в наше щасливе спільне майбутнє.

***

Мила моя, я готовий подарувати тобі своє серце і, звичайно, зізнатися у грандіозній любові. Ти зуміла стати воістину важливою дівчиною для мене. Як же хочеться усвідомити, що ти насправді встановлено мені долею, і ми можемо прожити все життя, що я буду відчувати твою ласку і ніжність, бачити тебе справді щасливою. Дорога, я не знаю, як виразити в словах справжню любов, адже я ніколи не писав таких СМС, але я говорю те, що відчуваю. Я готовий робити тебе щасливим і відступати від своїх принципів, якщо це виявляється важливим для тебе. В твоєму характері, рідна, можна знайти кокетливі і помпезні нотки, причому вони роблять тебе унікальною. Не знаю, наскільки унікальними будуть мої слова, але я насправді очікував можливості познайомитися з такою прекрасною дівчиною, як ти. Мила, ти потрібна мені на все життя.

***

Кохана, якщо ми опиняємося не разом, все стає набридливим і звичайним. Я не можу насолоджуватися красою природи, цінувати по достоїнству місяць і зірки, світанок і розуміти, наскільки прекрасним, незвичайним є світ. Мені стає сумно й понуро, але, якщо ти опиняєшся поруч, всі унікальним чином змінюється в кращу сторону. Ти даєш мені щастя і дозволяєш відкривати тільки кращі грані існуючого світу, вірити в те, що ми насправді можемо бути разом і дарувати один одному багато яскравих і незвичайних емоцій. Я хочу знати, що ми насправді будемо разом і зможемо побудувати щасливе майбутнє. Нехай нам допомагає Господь, адже саме за його велінням ми зуміли знайти один одного в такому величезному світі. Вірю в те, що кожен день, який ми будемо проводити разом, виявиться особливим. Я дуже сильно тебе люблю і сподіваюся тільки на краще, люба.

***

Любов моя, я не хочу мовчати і думати, піддавати себе сумнівам. Знаєш, це – зайві праці. Я хочу вірити в те, що наші відносини можуть бути справжньою реальністю, що ми можемо дарувати один одному дивні емоції і численні можливості для пізнання справжньої любові і знаходити впевненість у тому, що вона насправді існує. Мила, ти готова бути зі мною і знати, що все зроблено не просто так, адже наші почуття подаровані всевышними силами, і вони насправді хочуть бачити нас парою? Чому я старався бути сильним чоловіком і проявляти стійкість, не міг сказати тобі ласкавого слова і показати, наскільки ти виявилася для мене важливою? Тепер я виправляюся, рідненька. Адже ти бачиш, що я хочу щастя і яскравих емоцій, які можу отримати тільки з тобою? Я люблю тебе і хочу кричати про це, не звертаючи уваги на стереотипи.

***

Мила моя, ти мене надихаєш кожен день, і я отримую можливість повірити в те, що наше знайомство – це дивовижне чудо, якого я так довго чекав. Я можу закохуватися в твою посмішку і прекрасні очі, які випромінюють ніжний світло, жіночність і внутрішню гармонію. Мені так складно тримати себе в руках, коли ми опиняємося разом. Хочу прокидатися, думаючи про тебе і знати, що світ буде радувати тільки яскравими і позитивними гранями. Як мені хочеться говорити тільки самі теплі і добрі слова тобі на вушко, проявляючи ніжність, яка спіткала мене, незважаючи на те, що я повинен бути сильним. Я не боюся, що одного разу втрачу мою обраницю, адже я розумію, що найважливіше – це твоє щастя. Я готовий і хочу зробити тебе найщасливішою, але ти можеш відповісти тим же, бажаєш ти дозволити мені подарувати справжнє щастя моєї найкращої дівчинці?

***

Кохана моя, я зумів закохатися в тебе, як хлопчик, перестав звертати увагу на те, що колись у моєму характері була тільки жорсткість. Тепер я не знаю, що робити, адже я виявився безсилим перед своїми почуттями. Я можу говорити тобі, що насправді в моєму серці з’явилися найніжніші і безкраї почуття, які не часто бувають. Любов моя, ти можеш подарувати мені справжнє щастя, якщо тільки побажаєш. Чи Готова ти зробити такий грандіозний подарунок своєму шанувальнику? Хочу сьогодні відправитися на романтичну прогулянку по парку, взявши твою руку в свою руку, дивлячись в твої ніжні очі і слухаючи чарівний голос. Ти зможеш показати мені, наскільки дивовижним і романтичним буває світ, наскільки прекрасними можуть бути відносини між чоловіком і жінкою. Ти – моя друга половинка і я ціную кожну мить нашого спілкування. Повір, що я люблю тебе.

***

Прикольні побажання коханій дівчині:
На ніч | ранок | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханій дівчині на телефон