Вибираємо човен для риболовлі.


Вибираємо човен для риболовлі.
Мрія будь-якого рибалки – власна човен ПВХ. Надійний і місткий, вона має відмінні технічні характеристики, зручна в транспортуванні і легко виходить на глісер. Незаперечний плюс таких човнів перед гумовими побратимами – міцність і довговічність. Як вибрати човен для риболовлі, подорожей або рятувальних операцій розповімо в цій статті. Човни виконуються з багатошарового матеріалу, синтетичного полотна зі спеціальною обробкою. Щільність тканини в середньому варіюється в діапазоні від 750 до 1100 гр/м2. Висока щільність збільшує стійкість вироби до розривів та проколів, проте збільшують вагу і може стати проблемою при складанні човни. Яку човен ПВХ вибрати з запропонованих в магазинах? Варто віддавати перевагу імпортним виробникам, кращі з яких фінські, французькі та канадські. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить лодку ПВХ.
З вітчизняних зупиніть свій вибір на тих, хто виготовляє човни ПВХ з імпортних матеріалів. Почніть вибір з пасажиромісткості. Як правило, вона прописана в параметрах, тобто певна модель спочатку розрахована на певну кількість людей. Але зазвичай цей параметр залежить від довжини човна. Так, 2 метрова підходить тільки для одного пасажира, а човен довжиною 4,3 метра витримає вже чотирьох. Яка човен ПВХ краще: гребний або моторна? Варто відштовхуватися від місць, де планується рибалка. На неглибоких озерах без хвиль відмінно підійде для риболовлі човен на веслах.
У її комплект зазвичай входить слань на дні, який надає човні більшу стійкість і полегшує закидання спінінга. Такі човни мають невелику вагу, легко їх переносити. Деякі моделі в складеному стані поміщаються в рюкзаку. Сьогодні полювання це швидше можливість отримати задоволення від процесу, ніж необхідність наловити їжі до вечері. Тому амуніція, а тому числі і човен, повинні бути зручними і комфортними. Зазвичай віддають перевагу човнам захисного кольору, вони не так помітні для дичини. Човни з кілем довжиною від 3,5 метрів стійкі і в них можна полювати з положення стоячи.