Як навчитися фарбувати губи!!!!

11-28-2019
Картинки по запросу Як навчитися фарбувати губи!!!!

Мистецтво фарбувати губи актуально в будь-який час року. Красиві губи завжди були і будуть в центрі уваги. Не дарма кажуть лучшие эксперты про те, що варто наголошувати на обличчі щось одне, очі або губи. Адже губи здатні звести з розуму. Наносити помаду, щоб це виглядало жіночно, бездоганно і красиво. При виборі кольору помади варто врахувати колір своєї шкіри. Якщо вона смаглява, їй підійдуть темні кольори, насичений сливовий або винний. Для тих, у кого шкіра світла, варто підбирати світлі відтінки. Це не принципово, але традиційно вважають саме так. Перед тим як безпосередньо наносити помаду на губи, їх потрібно підготувати для цього. Також дуже важливий догляд за губами. Здорові губи виглядають красиво з макіяжем, так і без нього. А ось на хворі, з тріщинами і обвітрені губи небажано наносити помаду.

Можна замаскувати, але здоровіше вони від цього не стануть. Тому важливий догляд за губами до і після макіяжу. Досить очистити і зволожити губи перед нанесенням макіяжу. Хорошим рішенням буде зробити пілінг за допомогою зубної щітки. Для цього потрібно втерти губи щіткою протягом 20 секунд. Для зволоження підійде будь-бальзам для губ. Першим кроком буде нанесення бази для макіяжу. За допомогою пензлика або спонжика наноситься тональна основа на всі зморшки. Робиться це для того, щоб макіяж наносився рівніше, і сама помада могла протриматися довше. Другим кроком буде нанесення контуру олівцем. Ідеально, коли колір олівця збігається з помадою. Його колір повинен збігатися з кольором помади. Після чого потрібно нанести перший шар помади. Щоб помада лягала рівномірно, потрібно наносити її пензликом.

Від середини до куточків губ. Потім слід покласти серветку між губами і натиснути на неї. Хоча багато пропускають цей крок. Наступним кроком буде нанесення ще один шар помади. Для додання об’ємності потрібно нанести блиск або більш світлу помаду в центрі верхньої і нижньої губи. Блиск тримається не так довго, як помада, тому його варто наносити час від часу, щоб оновити макіяж. Існує величезна кількість технік, як зробити губи більш сексуальними або симпатичніше. Описана вище техніка вважається класичною. Помада здатна як підкреслити красу особи, так і зіпсувати її. При виборі помади варто враховувати колір шкіри, зубів, розмір губ. І тоді макіяж губ перетвориться в мистецтво.