Цікаві факти про валюту (4 фото)

0
351

Всі жителі нашої планети у своєму житті використовують гроші, які грають буденну роль. Але зовсім не всім відомо, що за простій повсякденністю можуть ховатися досить цікаві і незвичні речі. Давайте розглянемо гроші, які застосовуються великою кількістю людей по всьому світу – рубль, долар і євро, а також, поговоримо про ігровій валюті, набирає величезну

Рубль

– Вперше рублі на Русі стали випускати під час міжусобиць, а до цього періоду купці віддавали перевагу натурального обміну або іноземних грошей. З-за постійних сварок, образ сусідніх князів, і переробки зображень на портретах купюр відбувалася велика плутанина. Після смерті Олександра I приступили до переплавки монет, які були виготовлені малим тиражем із зображенням царевича Костянтина, його старшого сина, а після того, як він відмовився від трону, все рублі почали карбувати по-новому.

– Далеко не всі монети до п’яти рублів, виправдовують свою вартість у виробництві. Щоб вийшла п’ятикопійчана монета, на неї витрачають більше сімдесяти копійок, але за деякі гроші виручена сума перевищує їх вартість за номіналом. У число таких грошей входять: один, два, п’ять рублів і монети «10 років СНД».

– Для перевезення премії в дві тисячі рублів Ломоносов наймав людей та возів, з тієї причини, що паперових грошей в той період часу не випускалося.

– Слова рубль і карбованець походять від одного слов’янського слова рубати, обрубок.

– Монетний двір Росії щорічно випускає монету із золота, вага якої десять кілограм.

– Росія вважається першою в світі країною, яка прирівняла сто копійок до рубля, і це сталося в 17 столітті.

– При правлінні Івана Грозного утворилося звичне для жителів Росії слово “копійка”, так як на грошах було нанесено зображення царя, тобто копія портрета, і народ ці гроші прозвав “копійчані”.

Долар
Интересные факты о валюте (4 фото)
– Щодня в штатах випускають тридцять п’ять мільйонів купюр, з яких дев’яносто п’ять відсотків йде на заміну старих та пошкоджених грошей. Найбільш ходової асигнацією в Америці вважається долар, в інших країнах популярною визнана купюра в сто доларів. На доларах не дозволено ставити зображення ще живих американців, портрети людей, надрукованих на грошах, особи – вже давно померли.

– США представляє себе демократичною країною, в якій відсутня расова і гендерна поділ людей. Але як не дивно, за всі роки існування цієї держави, тільки один раз надрукували жіночий портрет на купюрі один долар, в дев’ятнадцятому столітті, і ніколи не з’являлося на грошах США портретів афроамериканців.

– З початку 19 століття на гроші наносяться зображення одних і тих же американських особистостей.

– На доларі залишиться слід від вигину, якщо папір зігнутий на дві частини більше ніж чотири тисячі разів. Американці роблять гроші на папері, яка виготовлена з двадцяти п’яти відсотків льону і сімдесяти п’яти відсотків бавовни.

– Раніше було заведено, що перші паперові асигнації скарбники та представники казначейства повинні були підписувати від руки. Але після, уряд зрозумів, що ця місія нездійсненна, стали застосовувати гравированную підпис на доларах.

Євро
Интересные факты о валюте (4 фото)

– Ім’я цій валюті придумали іспанці в кінці 19 століття. Автори, величезну увагу надали того, щоб цими грошима могли користуватися слабозорі люди, і з цієї причини, вони випущені різних розмірів, на них нанесені рельєфні малюнки номіналів.

– У цій валюті кольору застосовані дуже контрастні. Європа за п’ять років виробила близько п’ятдесяти мільярдів євро. Основним завданням нової валюти була спрямованість на миротворчість, щоб при утворенні економічних і політичних відносин держав, в Європі не виникали різного роду конфлікти.

– З палітри кольорів, у дизайні європейської валюти не застосовували тільки коричневий. На конкурсі в дизайні євро брали активну участь сорок чотири проекти, а перемогу здобув Роберт Калин.

– Всім країнам союзу дозволено тільки на одній стороні грошей карбувати її національне зображення. В Європі до появи цих грошей, місце старшої валюти визнано було вважати грецьку драхму.

– В Італії, бренди почали випускати у виробництво нових розмірів гаманці, з тієї причини, що нова валюта в старі не містилася.

– Держави, які не перебувають у союзі, так само стали застосовувати євро. Цими країнами є Чорногорія, Ватикан, Андорра, Монако, Сан-Марино і, частково Косово.

Ігрова валюта

Хотілося б відразу повідомити, що дану валюту можна придбати на сайті http://coins-store.ru/wow.
Интересные факты о валюте (4 фото)
При появі жанру MMORPG в грі стали широко використовуватися грошові операції. Початком таких задумів стали дії гравців, які готові були вкласти власні кошти заради своїх розваг. Автори розробок використовували тягу гравців до отримання нематеріальних об’єктів, так і стала розвиватися економічна система реальності. Основа цієї системи було споруджено на регулярному обіг товарів усередині віртуального простору. Не маючи бажання в битві за прибутком втрачати тривалий час на квести, гравець готовий вкласти справжні гроші, щоб швидше дістатися до запланованого, бажаного результату.

Завдяки ігровій валюті, у гравця в віртуальному просторі зростають шанси на виживання і, при цьому, збільшуються його можливості над суперником. Ось для таких ситуацій служать різні нефіатние варіанти.

Найпопулярнішою валютою визнана монета. Вони бувають зі срібла і золоа, часто в одній грі вони здатні перетворюватися одна в іншу. В даний час програмісти намагаються об’єднати валюти в спільну з соцмережами і різними сервісами фінансову систему.
Заміна справжніх грошей на не справжні дає можливість у віртуальному просторі швидко отримати всілякі переваги. Залежно від ігрового сюжету – можна дістати схеми будівель, спорудження яке принесе потрібні бонуси споруджується місту, додаткові робочі, солдати і підрозділи для захоплення ворожих володінь, або кошти для придбання стародавнього амулета, оновлення обладунків і т. д.

Головне – відзначити справжню користь цих речей для гравця. Звідси можна зрозуміти, що вартість товару, що знаходиться у віртуальному просторі, можна оцінити тільки в справжньому житті, в якій вона здатна стати, досить позамежною.

Історикам добре відомі такі випадки, коли ігрові конструкції і дорівнювали за вартістю перевищували ціни машин представницького класу або квартир.

Не так давно гра “Кільце Королеви Мурах” була оцінена експертами в п’ятдесят тисяч доларів. А серед російських гравців, користується небувалим попитом грою, є «Бійцівський клуб», з набором монументів і удосконалень, де цінова ситуація підійшла до ста тисячам $. Насправді наявний срібний оригінал Кільця Королеви Мурах виявився дешевше гри в чотириста тридцять разів.