Юридична опора – запорука процвітання бізнесу

0
501

В процесі динамічного розвитку суспільства у сфері бізнесу неминуче і постійно виникають питання у всіх пластах діяльності: від реєстрації, розробки установчих документів при створенні підприємства до розширення ринків і банківських стягнень. У зв’язку з величезним запитом на правомірність дій корпоративний юрист стає активним учасником виробничого процесу.

З чим має справу корпоративний юрист?

Штатний юрисконсульт не завжди володіє достатніми вузькопрофільними поглибленими знаннями з вироблення стратегії підприємства, забезпечення правової чистоти бізнесу, контролю управління і взаємодії з партнерами та фіскальними службами. А допомога корпоративного юриста може запобігти драматичні ситуації і проблеми, вирішуючи завдання на випередження:

1. Знання основ адміністрування, економіки та організації праці, особливостей структури компанії, інформованість про нових моделях розвитку дозволяє успішно справлятися з корпоративним контролем управління і регулюванням внутрішньокорпоративних відносин, аналізувати і коригувати стратегію підприємства, організовувати і проводити ради директорів, засідання правління.
2. Повна обізнаність в нормативно-правових і методичних матеріалах дає можливість координувати роботу в сфері цінних паперів, емісії акцій, щодо ведення реєстрів акціонерів, попереджати про можливі ризики і складати бездоганні договори застави та купівлі-продажу.
3. Розуміння конкретної ситуації після проведення комплексу заходів з передінвестиційної діагностиці робить можливим грамотне проведення переговорів в інтересах компанії, організації та супроводі угод.
4. Компетентність в останніх досягненнях інформаційних технологій з урахуванням мінливих правових актів на базі своїх знань дозволяють брати участь в аналізі та розробці стратегії розвитку підприємства, так і для захисту активів, прогнозування ситуативних конфліктів та забезпечення заходів по їх попередженню.

Хороший знає корпоративний юрист завжди є «правою рукою» керівника солідного підприємства, допомагає передбачити «слизькі» питання та забезпечити всі дії з управління організацією в правовому полі.