Як запустити два однакових додатки на Android

0
16

Великі екрани сучасних смартфонів, які, здається, все ще продовжують зростати, істотно розширили спектр можливостей, доступних користувачам. Завдяки їм веб-серфінг вийшов на кардинально новий рівень, а робота з додатками стала не в приклад зручніше. В результаті Google навіть реалізувала функцію парних додатків, дозволивши запускати дві програми одночасно і працювати з ними без необхідності перемикання. Однак можливості запускати один і той же додаток два рази в Android досі немає. Але не велика втрата. Хочемо порекомендувати почитати про клонирование приложений

Як і будь-яка інша функція, недоступна на Android за замовчуванням, механізм запуску одного і того ж додатка більше одного разу легко реалізується за допомогою стороннього софта. На даний момент в Google Play доступна маса утиліт, які дають таку можливість. Ми перепробували кілька найпопулярніших і вирахували найзручнішу і логічну.

На головному екрані натисніть “Додати додаток”, виберіть зі списку встановлених ті, які хочете клонувати, і підтвердіть дію натисканням на кнопку ” Додати в Parallel Space»;

Після цього натисніть і утримуйте палець на іконці вибраної програми і перемістіть його в область ” Створити ярлик»;
Після того як ярлик програми з’явиться на робочому столі, запустіть його і при необхідності пройдіть повторну авторизацію.

Клонування додатків може стати в нагоді в ситуаціях, коли ви використовуєте кілька облікових записів одного і того ж сервісу. В цьому випадку ви зможете позбутися від необхідності поперемінно міняти акаунти, а користуватися двома версіями одного і того ж додатка для різних цілей. Правда, їх кількість обмежена двома-створити більше клонів, на жаль, не вийде.