Все про квест-румах (3 фото)

0
501

Нинішній ринок розважальних послуг досить широкий і різноманітний та постійно тішить шанувальників цікавого дозвілля все новими і новими думками. Одна з останніх ідей, яка підкорила серця абсолютно всіх поціновувачів екстремального проведення часу, а крім того шанувальників трилерів і детективних ситуацій, називається ескейп-ігри, або квест-рум. Отже, що ж являє собою така розвага?

Що таке квест-рум?
Ескейп-гра – це щось на зразок розумового атракціону, сутність якого полягає в наступному. Ініціатори веселощів закривають учасників у приміщенні, оформленому відповідно до поставленої теми: це може бути биолаборатория, кабінет детективного агентства, таємний бункер і т. д. Основна мета гравців – виявити вихід з приміщення, для чого їм необхідно виконувати різні завдання і вирішувати логічні головоломки. На рішення квесту як правило дається одна година, тому учасникам потрібно проявляти особливу уважність, кмітливість і логічне мислення. Фактично в кожному великому місті планети в даний час є власна квест кімната.
Все о квест-румах (3 фото)

Трохи історії

Перші квеструмы з’явилися в Японії і Китаї в 2007 році. Перші справжні квести в Старому Світі виникли в столиці Угорщини Будапешті. Необхідно зазначити, що це абсолютно не дивно, так як містечко практично кипить покинутими підвалами і старовинними будівлями, що як не можна правильніше підходять з метою такого проведення часу.
Ескейп забави миттєво отримали просто шалену популярність і почали виникати в інших державах і населених пунктах. На сьогоднішній день самим модним розвагою для невеликих компаній можна назвати саме квест виберися з кімнати спб, Москви, Томська та інших міст можуть запропонувати любителям екстриму відразу кілька варіантів такої розваги. Агент Ітан Хант, миша-Наполеон і багато інших.
Все о квест-румах (3 фото)

Прикладів квест-румів можна навести немало. Найбільш популярними з них є згадані вище атракціони Будапешта. «Майндквест», приміром, згодиться для цінителів картини «Місія нездійсненна»: його учасникам необхідно обеззброїти бомбу і виявити великий діамант.

Не менш відомі room escape в Томську. Зокрема, в одному з них “Помста мафії” – у періоди сухого закону і божевільних нелегальних тусовок вам не пощастило опинитися прикутими до 1 з множинних автогаражів мафії. годинник цокає. Бандити готують вам витончену кончину, і неминуча доля все ближче. У гравців є один годину, Для того щоб вибратися.