Як приготувати суші

2-5-2019

Как приготовить суши
Суші – це страва японської кухні. Існує дуже багато рецептів суші. Але майже в кожному з них присутні листи Норі і рис. Листи водоростей – це екзотичний продукт для російської кухні. За зовнішнім виглядом вони нагадують зелений папір.
Також хочемо вам порекомендувати доставка суши в днепропетровске
Один з популярних видів суші – це нігірі. Вони представляють із себе стислі брусочки рису з шматочком риби зверху. У суші – барах нігірі подаються парами. Рибу бажано придбати спеціально призначену для суші. Відваріть рис у великій кількості води. Потім відкиньте на друшляк, воду злийте в раковину. Для цього виду суші підходить нарізка «під кутом». Для цього візьміть дуже гострий ніж. Нарізку здійснюйте по напрямку до себе. Ріжте рибу без шкіри і бажано кращу частину філе. Чим щільніше риба, тим тонше повинна бути нарізка.
Коли нарізка готова, можна формувати нігірі. До цього часу рис охолоне й стане теплим. Поряд поставте невелику тарілку з васабі та оцтову воду для змочування рук. Під час формування суші завжди тримайте руки вологими, інакше нічого не вийде. Правою рукою візьміть близько 1, 5 ст. звареного рису, стисніть долоні і надайте йому овальну форму. У ліву руку візьміть шматок риби. Вказівним пальцем правої руки зачерпніть васабі і промажте шматок риби. Тепер поверх риби покладіть рис. Великим пальцем лівої руки притисніть рис. Переверніть нігірі і стисніть рибу з торців. Викладіть нігірі на тарілку рисом вниз. Подавайте блюдо з соєвим соусом. Роли – це комбінація рису з різними морепродуктами або овочами. Роли закочуються в лист морської водорості – Норі. Після цього рулон розрізається на шматочки. Промийте рис під проточною водою. Покладіть в каструлю і залийте водою. Додайте соус, сіль, цукор і варіть до готовності на слабкому вогні. Потім воду злийте, але рис не перемішуйте. Це необхідно для того, щоб збереглася структура зерен. Тепер наріжте тоненькими смужками червону рибу, огірок і сир. Порошковий соус васабі змішайте з водою у співвідношенні 1: 1. Якщо соус готовий, нічого робити не потрібно. Оберніть килимок для суші харчовою плівкою. Покладіть на килимок один лист Норі. Зверху на лист викладіть рис дуже тонким шаром. Це необхідно зробити для того, щоб рол залепился. На рис нанесіть тонку смужку соусу васабі. Тепер покладіть зверху червону рибу, огірок і сир. Розріжте його ножем на 5 – 6 частин і викладіть на тарілку. Соус для суші приготуйте так: видавіть сік лимона і додайте соєвий соус.
Ви можете відправити знайдені помилки сюди. Якщо ви хочете, щоб вам відповіли – вкажіть свій e – mail.