Як писати новини

10-11-2018

Как писать новости
Схема, за якою автоматично пишуться новини, вкладається в просту послідовність дій. Робот отримує чергову порцію даних у зручній стандартизованою і структурованій формі. Потім він обчислює (буквально вважає) інформаційну складову: вимірює коливання температури в місті, відстежує різкі зміни вартості компаній на ринку, порівнює ставки букмекерів і результат гри, оцінює результативність конкретних гравців і так далі. Робот за формальними ознаками вибирає найбільш пріоритетний ракурс новини, підбирає контекст і генерує в результаті зв’язний текст. Деякі алгоритми дозволяють емоційно забарвлювати нейтральні новини, надаючи тексту оптимістичний чи песимістичний тон.
Також хочемо вам порекомендувати http://www.dancor.sumy.ua/tags/maksim-polyakov-murka
Немає. Роботи справляються з завданням краще людей тільки там, де є стабільний потік великих за обсягом даних (погода, фінанси, спорт). Там, де вихідні дані не можна строго формалізувати або передбачити всі можливі сценарії, що діє за шаблоном робот ніколи не замінить людину. Але деяким журналістам доведеться перекваліфікуватися в робот-редакторів, вони будуть займатися переважно стилістичної правкою згенерованого тексту.
Напишіть намновостиАвария ракети «Союз»: екіпаж приземлився в Казахстані. ХроникаПрямой эфирразборКак рятуються космонавти, якщо в польоті пішло щось не так? А якщо вони приземляться в горах або на житловий будинок?2 години назадшапито«Корабель виведений на цільову орбіту». «Роскосмос» повідомляв про успішний запуск «Союзу» під час його аварії годину назадразборРоссию запідозрили в відправку військ до Лівії. Що там відбувається? Хто з ким воює? Навіщо Росії втручатися?годину назадновостиЧто ми дізналися про співробітників ГРУ за останні місяці? (Спойлер: секретні агенти з них так собі)день назадновости«Наші пенітенціарні установи — вже точно школа мужності» Футболісти Кокорін і Мамаєв здалися поліції і затримані. Їм загрожує до семи років позбавлення свободы5 годин назадПодпишитесь на «Вечірню Медузу»найкоротша щоденна газета на світі — вечорами у вашому поштовому ящику або в телеграмеСамая коротка щоденна газета на світі — вечорами у вашому поштовому ящику або в телеграмеПодписатьсяисторииTelegram дозволяє користувачам викачати всі свої дані.