Як вибрати іграшковий паркінг для дитини?

0
354

Як зазначають досвідчені педагоги, поведінку маленьких дітей, обрані ними ігри і розподіл ролей в них цілком залежать від того, що вони бачать у реальному житті. Спостерігаючи за поведінкою дорослих, за тим, як вони ходять в магазин, на роботу, як зустрічаються на вулиці, як керують автомобілем, вони переносять отриману інформацію в гру. Наприклад, хлопчики, спостерігаючи, як їх батьки управляють автомобілем, як паркують його на стоянці, починають будувати свої імпровізовані стоянки і залишати на них свої іграшкові машинки. І найкращим подарунком для такого юного автолюбителя напевно стане іграшковий паркінг, величезна різноманітність яких представлено в сучасних інтернет-магазинах.

Вибираємо іграшкову паркування для малюка!На що звернути увагу?
– Батькам, які вирішили зробити малюкові такий подарунок, напевно, довелося зіткнутися з досить великою кількістю варіантів, що відрізняються один від одного можливостями і, відповідно, ціною. Для того, щоб вибір іграшкового паркінгу став оптимальним, слід знати ключові особливості, якими вони можуть відрізнятися один від одного:
– Розмір паркінгу. У продажу можна зустріти як мініатюрні паркування, розмір яких не перевищує 30х30 сантиметрів, так і досить великі іграшки площею 50х50 і навіть більше.
– Наявність боксів для зберігання машинок. Найбільш просунуті моделі мають спеціальні «гаражі», в які малюк зможе «заганяти» свої машинки. – – – Виглядають вони точнісінько, як справжні – їхні ворота відкриваються, а всередині є весь необхідний інструмент для обслуговування і ремонту машинок малюка
– Наявність в комплекті машинок і їх кількість. Дешеві моделі іграшкових паркінгів йдуть без машинок і припускають використання малюком своїх власних іграшок. Більш дорогі варіанти іграшкових паркінгів включають кілька різних машинок, які розраховані спеціально для гри з даними паркінгом. За своїми розмірами вони підходять до паркувальних місць та боксів для зберігання.
– Кількість рівнів. Класні багаторівневі іграшкові паркінги, розбираються для зберігання, здатні привести малюка в невимовний захват. – т— Машинки вільно заїжджають на такий паркінг і паркуються не тільки «під відкритим небом», але також і в спеціальних боксах.
– Наявність додаткових предметів, що впливають на задоволення від гри. Усілякі дорожні знаки, огорожі, шлагбауми, турнікети – ці та багато інших елементів присутні в найбільш просунутих моделях іграшкових паркінгів.