Як відреставрувати ванну

11-14-2018


Зніміть стару поверхню емалі за допомогою дриля з шліфувальною насадкою або наждачним папером. Якщо на ванні є іржаві плями, то видаліть їх за допомогою спеціальних засобів (можна нанести на плями кока-колу і періодично підливати її протягом 20 хвилин), а потім пройдіться по ним наждачкою. Якщо на ванні присутні тріщини, то нанесіть на них спеціальну шпаклівку.
Також хочемо вам порекомендувати реставрация ванны жидким акрилом своими руками
Отже, рідкий акрил для реставрації ванн – це високоміцний розчин, який носить спеціальну назву – «стакріл», тобто вирушаючи в магазин будівельних матеріал і вимовляючи це «чарівне» слово, вам гарантовано дадуть засіб, який підійде для реставрації вашої ванної. У вас не буде жодних сумнівів, чого не скажеш у разі купівлі емалі, яка буває для самих різноманітних поверхонь і призначень (емаль для труб, емаль для автомобілів, емаль для дерев’яних поверхонь і т. д. і т. п.). Повертаючись до стакрилу, який по-народному називають «рідкий акрил для ванн», — після нанесення він утворюють полсантиметровый шар, який відрізняється міцністю і вологостійкими характеристиками.
Якщо ви хочете, щоб ваша ванна була новенькою, то зовсім необов’язково відправлятися в магазин за новою сантехнікою, ну а якщо ви ще і не хочете возитися з емаллю або з рідким акрилом, то спеціально для вас розробили вкладиші для ванни. Це самий простий, швидкий спосіб реставрації ванни, проте він і найдорожчий. Крім того, не так-то просто знайти підходящий «вкладиш», якщо тільки, звичайно, від вас неподалік є завод, що виготовляє ванни. Суть даного методу полягає в наступному: для кожної моделі ванни робиться зліпок і по ньому виготовляють вкладиш, який необхідний при реставраційних роботах.
Тепер ви знаєте, як відреставрувати стару ванну з допомогою рідкого акрилу, емалі і навіть спеціального вкладиша! Сподіваємося, у вас не виникне жодних проблем. Радимо звернути увагу не тільки на білий акрил, емаль або вкладиш, але і на інші кольори, тим створивши неповторний дизайн ванної кімнати. Наприклад, помаранчева ванна підніме настрій, а ванна зелених або блакитних відтінків сприяє розслабленню.