Як вибрати хорошу металочерепицю

9-22-2019

Как выбрать хорошую металлочерепицу
Вибрати, яка металочерепиця краще підходить для даху майбутнього будинку, завдання не з легких. Кожен вибирає матеріал для покрівлі, виходячи зі своїх уподобань, цілей і відповідної цінової політики. Перед тим, як купити металочерепицю, ми пропонуємо Вам ознайомитися з основними критеріями, на які слід звернути увагу, щоб отримати красиву і надійний дах в майбутньому.
Також хочемо вам порекомендувати купить металлочерепицу
Від матеріалу залежать багато показників, оскільки саме він відіграє важливу роль у терміні експлуатації, якісних характеристиках і формуванні вартості.
Виходячи з цього, найбільш добрим і прийнятним матеріалом є сталь. Можна зустріти думку на просторах Інтернету, що сталева металочерепиця та профнастил з часом можуть поржавіти і прийти в непридатність, але при правильному монтажі, вони прослужать Вам до 50 років. Холоднокатана сталь гарячого цинкування, яка використовується для створення наших металопрофілів, проходить численні етапи обробки, які підвищують стійкість металу до корозії і збільшують їх термін експлуатації. Від цих показників залежить жорсткість листа, адже при недостатній товщині жорсткість листа буде мінімальна, що призведе до появи зазорів, а це не тільки негарно, але й загрожує протіканнями.

Стандартною товщиною листа, який відмінно впорається з функцією покрівельного покриття, можна сміливо назвати 0, 5 мм.
Багато виробників випускають металочерепицю з листів довжиною до 8 метрів, але варто знати, що такі листи дуже важкі в транспортуванні. Для їх перевезення слід авто, кузов якого має довжину в 9 метрів, оскільки допустити провисання листів категорично не можна. Не менш гостро проблема великої довжини стане і при укладанні металочерепиці укладання металочерепиці, найімовірніше, листи погнуться, і будуть нерівномірно прилягати до решетування. Рекомендована довжина не повинна перевищувати 4 метрів, тоді заощадите і час, і сили.
Поліестер і пластизол відповідають за глянсову і матову поверхню металочерепиці. Поліестер відрізняється невеликою ціною, але меншою довговічністю, а пластизол навпаки. Пуралом називають фінське покриття, яке має шовковисто – матовий блиск. Завдяки високим технічним характеристикам, матеріал з таким покриттям підходить під будь-який тип клімату.
Яка металочерепиця краще за формою і кольором.
На це питання відповісти складно, оскільки кожна людина індивідуальна, відповідно і смак у кожного свій. Статистика говорить, що найбільш популярними квітами металочерепиці, фальцевої покрівлі та інших видів настилу, є червоний і його відтінки.
Малюнок профілю може бути симетричний та асиметричний, що дає можливість вирішувати будь-які дизайнерські задуми.