Компанія, яка знає свою справу!

0
529

Freehost.com.ua успішно працює на ринку вже дванадцять років, а сім років є одним з найбільших українських хостингів, можна по праву вважати самим зручним, кращим і вигідним для клієнта хостингом. І, варто зауважити, не тільки по функціоналу: при вході на сайт відразу ж можна помітити приємний дизайн і дуже зручний поділ на категорії (навіть якщо не розбираєшся в дизайні, ні у верстці сайтів). Та й це не дивно: простота і зручність – головна мета цієї компанії, заснованої блискучими випускниками кращого політехнічного інституту країни – КПІ.
У своїй роботі freehost.com.ua використовує тільки перевірене обладнання від надійних постачальників, а також наймає тільки грамотних фахівців, готових у будь-який час прийти на допомогу клієнту і проконсультувати з усіх незрозумілих технічних питань! Цілодобова підтримка – ще один плюс співпраці з freehost!

Як і написано на головній сторінці, на сайті все служить швидкої і зручної реєстрації доменних імен, тому ви відразу приступаєте до підбору імені та перевірки його на зайнятість в рядку для введення, без зайвих фактів, води, непотрібної інформації і нав’язливої реклами. Радує і те, що за довгий час роботи компанія освоїла весь спектр та суміжних послуг, що дозволяє замовнику зекономити і час, і гроші

Привертає увагу і вельми незвичайна система знижок та акцій: як по хостингу, так і по доменах. При певних умовах можна отримати знижку до 40% (при оплаті на рік вперед), або цілий місяць в подарунок, а також заробити невеликі, але від цього не менш приємні винагороди та подарунки від компанії: фірмові футболки, економний перенесення домену з інших хостингів, знижки на продовження і т. д. Існує партнерська програма, що дозволяє отримати додатковий прибуток: 15% від вартості замовлення кожного приведеного Вами на freehost.com.ua клієнта. Причому сума цих 15% ніяк не обмежена, тому сума може бути і дуже великий! Та й залучення інших клієнтів можна робити будь-яким зручним особисто для Вас способом: розміщенням посилання або банера на сайті, форумі, в соц.мережах і т. д. І для цього навіть не обов’язково мати свій власний сайт! Просто наводите клієнтів і отримуйте відсотки з їхніх замовлень!

Загалом, плюсів у тому, щоб купити доменні імена freehost.com.ua існує безліч. Вибираючи співпрацю з freehost.com.ua ви робите виключно розумний вибір!