Як вибрати оренду міні екскаватора!!!!

10-9-2019

Замовити оренду міні екскаватора можливо у нас для риття невеликих траншей, проведення планувальних робіт, підготовки основи під полотно дороги, виконання ландшафтного дизайну на ділянці. Міні екскаватор призначення для виконання робіт на об’єктах з обмеженими умовами переміщення і заїзду екскаваторної техніки, таких як підземні і наземні криті майданчики, колектори, тунелі, заводські цехи, робота всередині котлованів, між паль і стовпів, на дачних і садових ділянках тощо Замовити послуги міні екскаватора можна з додатковим навісним обладнанням: гідромолот, вузький ківш, бурова шнек (ямобур) та ін. Також хочемо вам порекомендувати послуги міні екскаватора Стрий

Міні екскаватор може виконувати навантаження ґрунту в самоскид з нарощеним бортом. вирити траншею глибиною до 4 метрів, обсяг кошів до 0, 4 м. Міні екскаватор допоможемо викопати траншею, канаву, яму, наприклад там де забиті палі з поверхні землі і котлован треба відкопати не пошкодивши конструкцію пальового поля. Міні екскаватор дуже зручний для копки стрічкового фундаменту на невеликій ділянці, копка котловану, траншеї поблизу будівель, траншея під стіною. Якщо Вам необхідно викопати на дачній ділянці котлован, штучна водойма, бомбосховище, прокласти траншею, влаштувати дренаж ділянки, тов.

Транс пропонує міні – екскаватор в оренду за доступною договірною ціною, включаючи роботу оператора і паливо. Міні екскаватор часто використовуються в обмежених умовах, при досить обмеженою робочій зоні на міських об’єктах, а особливо вони корисні для робіт в котловані, роботи з виїмки ґрунту між палями, ландшафтних роботах, прокладання трубопроводів і кабелів. Перевага оренди міні екскаватора стане заміна ручної праці. Обсяг робіт, зроблений міні екскаватором за одну робочу зміну буде не під силу бригаді часом з 5 – 7 осіб і за кілька днів. Їх послугами також користуються комунальні господарства та виробничі об’єднання. Маючи великий досвід роботи в області оренди даної техніки, співробітники нашої компанії пропонують потужні машини, що володіють економічністю, багатофункціональністю і невеликими габаритами.