Як вирати автобусний тур

9-13-2019

Багатоденні Автобусні тури охоплюють досить велику територію, тому Ви зможете побувати в декількох містах і оглянути безліч пам’яток. Рекомендуємо замовити автобусний тур на сайті “Geopolis” https://geopolis.com.ua/tours-category/italiya/

Але якщо «зона огляду» знаходиться досить далеко від місця старту туру , тоді перший або наступні переїзди можуть бути нічними і багатогодинними, тобто досить нудними, якщо ви не вмієте спати сидячи. У таких випадках можна розглянути інший варіант: можна дістатися до «зони огляду» на поїзді або літаку, а вже звідти підібрати собі тур по околицях (подбавши про виборі туру через інтернет заздалегідь).

Автобусні тури вельми популярні. Тому їх пропонують багато тур.фірма. І Вам лише треба вибрати найбільш зручний варіант. Особисто я вибираю:

тури з ночівлями в готелях, що мають не менше 3-х зірок
тільки з денними переїздами
з харчуванням
з великою екскурсійною програмою
на комфортабельних автобусах

Вибираючи тур, багато хто хоче знайти не дуже дорогі варіанти, забуваючи при цьому, що можна заощадити прямо в процесі вибору туру. Приміром, у турі з харчуванням можна сміливо відмовитися від вечері (так як готелі майже завжди розташовуються в досить жвавих районах міст, то поруч можна знайти продуктові магазини). Ви також можете вибрати двомісне розміщення, якщо ви зібралися подорожувати на самоті, але в цьому випадку вам підберуть «пару», яка теж виявила бажання заощадити.

Увага! В інтернеті деякі автобусні тури продають не організатори, а посередники. Тому ви можете спробувати знайти тур прямо на сайті організатора, і тоді вам не доведеться переплачувати посереднику. На жаль, зробити це не завжди можливо.

Для замовлення туру через Інтернет на обраному вами Сайту зазвичай можна просто натиснути кнопочку “замовити тур”. У формі, що з’явилася для заповнення обов’язково вкажіть свою електронну пошту і попросіть менеджерів вести з вами подальшу дискусію по електронній пошті, а не по телефону. Цей варіант зручніше, так як Ви вже не забудете відповіді на свої запитання .

Майже всі фірми надають можливість своїм клієнтам оплачувати тури частинами, але не завжди відразу повідомляють їм про це. Тому не соромтеся питати.

І ще один момент: не полінуйтеся і оплатіть тур (або його частини) через банк по квитанції. Якщо в подальшому у вас з турфірмою виникнуть які-небудь спори, то квитанція буде більш надійним підтвердженням оплати, ніж роздруківка підтвердження платежу через інтернет.