Як виробляти розвиток бізнесу.

9-12-2018

Як виробляти розвиток бізнесу.

Їх досвід і поради будуть корисні кожному, хто замислюється про відкриття своєї справи. Журналу, як отримати субсидію на відкриття бізнесу, які документи потрібно підготувати і на які суми можна розраховувати. Це дуже перспективний напрямок, однак проект вимагає значних вкладень: оренда додаткових виробничих площ, закупівля виробничого обладнання, ремонтні роботи, створення нових робочих місць. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі lift forward.
Важливо написати коректне техніко – економічне обґрунтування проекту, що включає обґрунтування зроблених витрат з докладним описом кожної купленої позиції, уявити маркетинговий та виробничий план проекту. Без фотографій обладнання і фотографій бирок з серійними номерами, датою випуску та зазначенням виробника заявку не візьмуть. Витратимо, звичайно, на розвиток нового напряму. Спочатку заявку приймають співробітники фонду. Вони допомагають учасникам, відповідають на питання, пояснюють незрозумілі моменти в підготовці документів.
Потім прийнята і зареєстрована заявка йде на експертизу в Міністерство інвестицій і інновацій Московської області. Після експертизи проводиться безпосередньо конкурс, який включає в себе оцінку проекту за системою присвоєння балів. Процедура цілком зрозуміла, критерії оцінки проекту закріплені в порядку проведення конкурсного відбору, який доступний для ознайомлення всіма бажаючими. Стартапам я рекомендую досліджувати всі можливі способи фінансування, у тому числі і отримання держпідтримки.