Home Як зробити ставку в БК Пін-ап

Як зробити ставку в БК Пін-ап

11-19-2021

 

 

Пин Ап: букмекерская контора ⭐️ Официальный сайт Pin Up - обзор
 

Компанія pin up приймає ставки через сайт з традиційним букмекерським дизайном. Більшості користувачів по зрозумілий на рівні інтуїції і вже наявного досвіду користування аналогами. Але деякі клієнти все одно не можуть укладати парі. Тому ми підготували статтю про те, як робити ставки в БК pin up, які варіанти парі доступні на сайті і де шукати додаткову інформацію. Також хочемо вам порекомендувати pin up bet казино играть на реальні гроші. 

Загальна інструкція по роботі з квитком ставки в pin-up.bet

Зараз практично будь-яка контора розробляє дизайн сайту так, щоб квиток (або купон, називайте, як хочете) знаходився прямо на екрані. Так його не потрібно відкривати окремо. Це економить час, що особливо важливо для любителів ставити по ходу гри — рідше доводиться перевіряти зміни коефіцієнтів і підтверджувати їх.

Отже, на сайті БК пін ап квиток формованої ставки знаходиться біля правого краю сторінки.

Події в квиток додаються стандартно. Натискаєш на коефіцієнт на сторінці-подія показується в списку квитка. Тип парі змінюється автоматично: додав тільки одна подія – буде ординар, додав більше одного – експрес.

Кнопки і форми на самому квитку дозволяють докладніше налаштувати конкретну ставку або правила обробки всіх парі. Розглянемо докладніше.

З полями суми, потенційного виграшу і кнопок швидкого набору суми все зрозуміло. До речі, шаблони можна поміняти кнопкою «змінити фаворити». Подивимося наверх.тут можна налаштувати:

  • формат відображення коефіцієнтів: десятковий, американський, британський дробовий, гонконгський, малайський, індійський.
  • верстку сторінки. Тут є три іконки: меню, контент і елементи (квиток і банери). Їх можна поміняти місцями перетягуванням. Наприклад, прибрати меню з вибором видів спорту вправо, а квиток – приклеїти до лівого краю сторінки.

Над купоном знаходиться вікно трансляцій. Вони доступні тільки клієнтам, які зробили хоча б один депозит. Вікно можна відкріпити від краю екрану натисканням на кнопку кадрової розмітки. Вона підсвічується жовтим кольором.

Нижче йде тумблер швидкої ставки. Якщо він активний, події не відображатимуться списком. На місці квитка будуть тільки поле для суми і кнопка підтвердження. Це скорочує час оформлення парі до мінімуму.

Над списком подій можна вибрати тип ставки: ординар, експрес або система. Під списком – кнопки швидкого управління списком: вибрати всі події, зняти вибір з усіх, видалити все.при ставці експресом знизу йде список додаткових варіантів: експрес бонус, експрес cashback і експрес без ризику. Доступність будь – якого з цих варіантів залежить від наявності бонусів і можливості брати участь в окремих акціях.

При оформленні системи можна вказати, за якою кількістю варіантів вона буде розраховуватися.нижче під сумою і потенційним виграшем розташований чек-бокс зі змінами коефіцієнтом. Деяким користувачам ця функція зручна, але більшість все ж відмовляється від автоматичного підтвердження – хочеться контролювати всі цифри.

Поруч з кнопкою “змінити фаворити” знаходиться посилання на історію зроблених ставок. Вона відкривається окремим вікном поверх головного вікна. За замовчуванням тут відображаються всі ставки за поточну добу. Змінити перелік можна за допомогою фільтрів в заголовку вікна.

На цьому все. Для отримання відповідей на більш адресні питання з приводу типів ставок або порядку їх обробки звертайтеся до розділу «правила прийому ставок». Або запитуйте у підтримки через пошту, форму в особистому кабінеті або telegram-чат.