Зарядка для мобільного на сонячній батареї!!!!

1-30-2020
Портативная солнечная панель Powertec PT25 USB

Тепер ви можете зовсім піти від цивілізації, залишаючись при цьому на зв’язку і без перешкод користуючись улюбленими електронними гаджетами. Думаємо, безглуздо перераховувати всі ситуації і місця, в які обов’язково варто взяти цю «сонячну» зарядку. Від Гімалаїв (або хоча б Карпат) до глибин океану (в Лисячій бухті знадобиться не менше. ), від Північного полюса (або тривалої автомобільної поїздки) до пустелі Сахарі (чого вже говорити про ночівлі з наметами). Єдина умова використання сонячний день. Підійде і не дуже сонячний, головне, щоб не зовсім похмурий. Прогрес йде семимильними кроками, так чому б не отримати від нього по повній.

Зарядка для мобильного на солнечной батарее допоможе вам безперебійно користуватися послугами мобільного телефону; плеєра; фотоапарата; gps – приймача та ін. Можна більше не пропадати зі зв’язку і не бігати в пошуках підходящої розетки, і, тим більше, не платити заповзятливим місцевим жителям за використання їх електрики. Унікальна особливість цієї зарядки на сонячних батареях – вбудований Li – Pol акумулятор великої ємності, який постійно заряджається від сонячної батареї, а також може бути заряджається від звичайної USB – порту. Вбудований ліхтарик допоможе, якщо вас раптом темрява застала. Додаткова вихідна напруга дозволить заряджати велика кількість мобільних пристроїв, а індикатор рівня заряду батареї не дасть вам раптово залишитися без харчування мобільним пристроєм. Заряджається від сонячного світла, так і від мережного адаптера.

Сонячна зарядка телефону за допомогою акумулятора, який заряджається від сонця, вже давно не елемент фантастичного роману. Зарядка на сонячній батареї для мобільних телефонів цілком реальна, функціональна і фінансово доступна, н … Детальніше. Акумулятор – заряджання на сонячній батареї в алюмінієвому корпусі чорного або сріблястого кольору, обладнана 11 адаптерами, ліхтариком і перемикачем напруги. Сонце для людства – невичерпне джерело енергії, з кожним роком ми знаходимо все нові способи отримання користі від цієї настільки корисною нам зірки. Так, наприклад, ми можемо самостійно почати отримувати енергію з допомогою зарядки.