Абано Терме Италия

0
425

Ласкаво просимо на інформаційний портал, присвячений термального курорту Абано Терме в Італії! Абано Терме Италия — один з найвідоміших бальнеологічних (термальних) курортів в Італії (область Венето, провінція Падуя).
Розташоване місто Абано Терме в 10 кілометрах на північний захід від великого міста Падуя і є центром лікування різних хвороб опорно-рухового апарату і шкірних захворювань для більш ніж 250 тисяч туристів щорічно, які приїжджають сюди з усього світу.

Місто Абано Терме знаходиться біля підніжжя Эуганских пагорбів і славиться в першу чергу своїми джерелами термальної води, які вириваються на поверхню з температурою близько 90 градусів і через систему спеціальних трубопроводів, охолоджуючись, потрапляють в кожен готель курорту. Населення міста Абано Терме на 2016 рік становило 20 тисяч осіб. Загальне населення, разом з підконтрольними місту комунами, становить 320 тисяч осіб. Площа міста 21,41 кв. км. Основою економіки міста та належать йому комун, є термальні джерела і сільське господарство (особливо розвинене на Эуганских пагорбах).

Історична довідка
Перші згадки про місто Абано Терме датовані 6 століттям до нашої ери. По історичних записок давньоримських письменників Тита Лівія, Клавдія Клавдіана і Марциаля, на цьому місці була римська колонія під назвою Aquae Patavinorum. З давніх рукописів письменників історики зробили висновок, що дане місце було дуже популярним у жителів Римської Імперії, особливо у знаті, яка вибудовувала будинку на території поселення і проводила до них водні комунікації від джерел з термальною водою.