Батарейки. Їх сфера застосування

0
417

У справжні дні батарейка вважається одним з поширених і доступних джерел живлення, необхідних для електроніки та побутової техніки. Важливо усвідомлено підійти до її вибору, щоб покупка стала успішною.


Подивитися асортимент і купити батарейки можна за посиланням

Правила вибору батарейки
Прийнято називати батарейкою гальванічний елемент. Має уявлення автономного джерела постійного струму. Вони бувають двох видів: первинний і вторинний. Перший варіант використовується один раз, вторинні – є можливість постійно перезаряджати. Пальчикові відносяться до першого типу, принцип їх дії простий, доступно описано був фізиком з Італії в 1782 році.

Сьогодні купити батарейки простіше простого, відомо про них стало ще в 1867 році, з того моменту до них прийшла популярність. Винайшов цей елемент французький інженер. У першій батарейці Leclanche замість Вольта використовувалася інша схема, електроди були з інших матеріалів, також відмітною був електроліт. Піонер з виробництва батарейок з метою комерції, стала американська компанія. Перша модель мала вигляд марганцево-цинкового гальванічного елемента, тільки здалеку нагадувала сучасні моделі.

Батарейка аа, види та переваги
Кожна батарея належить до якогось виду, кожен з яких відрізняється способом виготовлення, матеріалом і активним компонентом. Умовно аа розділені на 5 типів:
-лужні;
-літієві;
-срібні;
-ртутні;
-сольові.

Найбільшою популярністю користуються сольові, їх споживач використовує щодня в повсякденному житті. З їх допомогою в будинку працює пульт від телевізора, йдуть настінні годинники, ліхтарик світить. З’явилися батарейки в кінці 20 століття, вони стали наступним кроком у розвитку марганцево-цинкових моделей.

Часто лужні називають алкалайнових, були створені в 1964 році. Їх творцем стала компанія Duracell, сьогодні вона на слуху у кожного споживача, батарейки цієї марки відомі всім і кожному, користуються великим попитом. Застосовуються такі елементи живлення розроблювачами і творцями портативної електротехніки, з їх допомогою працюють найрізноманітніші електронні пристрої.

Батарейки ааа
Батарейки ааа, вони ж “мізинчикові” також поширені в побуті сучасного користувача. За формою нагадують звичайну батарейку “пальчик”, але її розмір менший і тонший. Побачити їх можна в пультах управління, дитячих невеликих музичних іграшках. Варто зазначити, їх потужності вистачає на менший термін, але достатньо для роботи одного приладу.