Букмекерська контора bettery

7-21-2021

 

Букмекерская контора Bettery - рабочее зеркало, мобильная версия и  приложение, бонусы и промокоды при регистрации, альтернативный адрес и вход  в личный кабинет
 

 

Офіційний сайт bettery

Навігація по ресурсу БК bettery структурно нагадує платформу компанії “Фонбет”. Очевидно, що постачальник програмного забезпечення у контор один і той же. Основне меню-зверху. Тут кнопки-посилання на процеси реєстрації / авторизації та 6 головних розділів. Також хочемо вам порекомендувати https://www.bettery.ru/bets/football/ ставки на спорт в БК bettery. 

  • лінія.
  • лайв.
  • акції.
  • додатки.
  • статистика.
  • результати.

Під основним меню-рекламні банери. А ще нижче “супертоп-події”, доступні для ставок на даний момент. Праворуч закріплений купон ставки. У правому нижньому кутку-посилання на живий чат зі службою підтримки.

У футері сайту зібрана різноманітна корисна інформація. “букмекерський словник” -збірник беттінг-термінів. Розділ» про нас ” – короткі відомості про БК. “відповідальна гра” – інформація про потенційну шкоду азартних ігор. Тут же посилання на офіційні профілі букмекера в соціальних мережах і месенджерах. Facebook, instagram, twitter, whatsapp, telegram.

Перекладів інтерфейсу не передбачено. Платформа bettery на момент написання огляду працювала тільки російською мовою.

Лінія та коефіцієнти

Ігрове меню у вкладці “лінії” за замовчуванням розташоване зверху. Але його можна помістити і зліва. Набір подій розсортований за видами спорту. Також передбачений тимчасовий фільтр.

Перелік дисциплін не надто широкий, але при цьому всі основні види спорту доступні для ставок. Футбол, хокей, баскетбол, теніс, волейбол. Гандбол, настільний теніс, водне поло, пляжний волейбол, регбі. Американський футбол, бейсбол, крикет, дартс, більярд. Автогонки, єдиноборства, австралійський футбол. Всього близько 20-и дисциплін. Крім традиційного спорту, представлений і кіберспорт-ставки на counter strike, dota 2, league of legends.

Розділи популярних видів спорту, як футбол або хокей, включають не тільки статусні турніри, а й нижчі ліги, і регіональні змагання. Розпис окремих подій при цьому залежить від популярності. На великі матчі букмекер пропонує понад 600 маркетів.

Рівень котирувань відповідають середнім значенням російського ринку. Маржа на топ-події закладається в районі 5%.

Лайв-режим

Практично всі змагання, представлені на bettery, доступні для ставок не тільки в прематч, але і в режимі реального часу. Для лайв букмекер пропонує окрему сторінку, де, як і в розділі «лінія», передбачений пошук за видами спорту.

Більшість подій оснащено відеотрансляціями. Щоб відкрити відео, потрібно пройти реєстрацію і авторизуватися на сайті. Вибираємо цікавить матч в лайв і натискаємо на значок монітора. Трансляція відкриється в окремому вікні.