Цегла як варіант для облицювання фасаду

3-12-2021

Одним з варіантів будівництва є будівельна ряова цегла. Цей будівельний матеріал досить популярний для такого роду робіт. З величезної кількості цегли можна вибрати який найбільш до смаку для вас.

Після зведення домівки, треба перейти до облицювання.Облицювання, це в першу чергу виконує не естетичні функції, вона призначена для захисту будівлі від несприятливих погодних факторів, а також зберігає температуру і необхідну вологість в будинку.Повітряний проміжок і вентиляція в нем. Щоб між основною стіною і облицювальною не накопичувалася волога і не утворювалася цвіль, роблять зазор шириною близько 3 см. Завдяки цьому проміжку між двома стінами виходить і не накопичується волога, що не з’являється цвіль, грибок і сирість.

Так само облицювання додає шумоізоляцію для будинку. Облицювання будинку стійкіше до перепадів температури.

Якими властивостями повинна володіти облицювальну цеглу.


В облицюванні будівлі велику перевагу отримав саме вибір клінкерної цегли. Зараз можна просто загубитися в широкому асортименті кольору і фактури такого виду цегли. Як практично всі будівельні матеріали облицювальну цеглу поділений на групи: економ, стандарт і еліт.Прочность цегли не повинна бути нижче, ніж М250, що дозволить використовувати його в різних кліматичних поясах.Клінкер має міцність М1000, його виробляють з різних сортів глини, і він вважається одним з найміцніших.


Одним з найголовніших чинників для облицювальної цегли є те, що він добре відштовхує вологу і не отсиревает.Обліцовочная стіна, як і основна розташовані на одному фундаменті. Звис кладки над фундаментом повинен бути не більше 30 мм


Облицювання можна робити двома способами:

-возводіть дві стіни (основну і облицювальну) одночасно,-після вигону основних стін почати класти облицювальну. Що при першому, що при другому способі,

облицювальна стіна повинна бути надійно закріплена за допомогою жорстких зв’язків до несучої стіни.Як кріпити облицювальний кірпіч.Крепят на металеві зв’язку, базальтопластік або скловолокно.


Наприклад, спіральні цвяхи з металевих зв’язків забивають в піноблок. Нержавіючі вбивають попарно під кутом 45 градусів один до другому.Перфополоса спочатку прибивається до горизонтального ребру піноблоку, а потім вставляється в шов облицювальної стіни. Перфополосу використовують товщиною до 2 мм.


Базальтопластік і скловолоконні зв’язку на порядок краще у використанні, вони не іржавіють і не схильні до корозії, а також не роблять додаткових містків холоду.

Базальтопластікових зв’язок – це круглий стрижень, кінці якого покриті піщаним покриттям. Саме воно створює хороше зчеплення з цементним розчином. Один кінець стрижня вставляють в вертикальний шов основної стіни, інший кінець-в горизонтальний, облицювальної стіни. Довжина стрижня повинна дорівнювати сумі ширини несучої стіни, зазору між стін і товщини облицювання. Якщо ж є ще і шар утеплювача, його товщину так само підсумовують з попередніми даними.

Коли облицювання кріплять вже до зведеної основної стіни використовують дюбеля для монтажу в несучу стіну та анкери для облицювальної.
Водні пари, які виходять з піноблоків піднімаються і виходять через вентіляцію- спеціально залишені щілини в нижньому ряду і у верхньому, під карнизом. Вентильовані щілини становлять 1% від усієї площі облицьованих стін.


Для виконання робіт по облицювання фасаду необхідно наймати професіоналів, які якісно виконують свою роботу.